Говорилня

двойкаджии.. казвайте к'во сте изкарали бе, двойкаджиии ^^

5,84 за годината. само две 5-ци .. (без физиката, нея - юли месец :) )
 
Хахаха NeoGame щом сега не си с него аватар недей си търси правата. Да не си си го сменял :D:

Аз казвам,че просто бях първи с него :x
 
брех не учите нищо,че сте мързеливи е друг въпрос... аз като имам над 700 извинени как имам 4.9х при положение че тва където го учих няма учебници а? не обвинявай системата за всичко,а и себе си
 
брех не учите нищо,че сте мързеливи е друг въпрос... аз като имам над 700 извинени как имам 4.9х при положение че тва където го учих няма учебници а? не обвинявай системата за всичко,а и себе си


!!!!! бравоооооо , бравооооо !!!!!!!!!!! евала ^^ не винаги вината е в системата... вълчев мога да ви кажа ,че спаси българия от най-най-най- лошото.... спомняте ли си стачката ?? стачката ако беше продължила цяла година ?? знаете ли въобще какво щеше да настъпи ??? щяхте на 19 да завършвате... сигурно и законите щяха да се пренаписват... това никога не се е случвало... никога ...
 
5.25 :)
очаквах да е много по-зле ^^
а да не говорим, че цяла година мързелувам, и по 4 предмета 1 път учебник не съм отварял..
 
Здравейте !
Имам един проблем с иконките на Desktop-а(и не само на него) ако забележите на картинките(по - долу) след имено на файла ми пише и какъв формат е, преди не беше така ако забележите на вашите Desktop-и не е така(зависи), и ви питам от къде мога да си оправя това че да не ми изписва формата на файла във името му.
328890.bmp
328891.bmp
 
5.25 :)
очаквах да е много по-зле ^^
а да не говорим, че цяла година мързелувам, и по 4 предмета 1 път учебник не съм отварял..

днеска и аз завърщих... с 4.53... злеее ама кат не уча..
 
Здравейте !
Имам един проблем с иконките на Desktop-а(и не само на него) ако забележите на картинките(по - долу) след имено на файла ми пише и какъв формат е, преди не беше така ако забележите на вашите Desktop-и не е така(зависи), и ви питам от къде мога да си оправя това че да не ми изписва формата на файла във името му.
328890.bmp
328891.bmp

така е по-добре...
но щом си решил :)
като влезеш в някоя папка > "Tools" горе в меню лентата > "Folder Options" > "View" > "Hide extensions for known file types" трябва да има тикче :}
 
  • Like
Reactions: PURE
така е по-добре...
но щом си решил :)
като влезеш в някоя папка > "Tools" горе в меню лентата > "Folder Options" > "View" > "Hide extensions for known file types" трябва да има тикче :}

БЛАГОДАРЯ :)
 
аз минах с 5.00 :) момчета как се смятат оценките значи те са 15 предмета и 2 зип-а 1-ви начин : сабират се 17-те предмета и се дели на 17
2-ри начин : сабираш 15 предмета делиш ги на 2 после сабираш двата зип-а делиш ги на две и резултатите ги сабираш
аз мисля че се оценява по първия начин но ... за това питам вас да ми кажете
 
некой направо се излагат, като ви чета коментара с оценките от вчера 6 тица о боже 1 на 722 някой от тоя форум да има над 5,50 може да се обзаложиме ...

Edit: моя е 4.50 ...