Говорилня

само да кажа че за разлика от тия който много им знае устата аз помагам във форума а не само да дрънкам глупости по цял ден това се отнася за @Arrogance & @Hamlet до сега не съм видял нещо от вас!! така че може да си говорите каквото си поискате за мене но за разлика от вас помагам на хората във форума а това дали ти или някой друг го оценява хич не ме интересува хората който уважавам в този форум се броят на пръсти но са хора на който човек може да разчита така че не ме интересува какво мислиш за мен дано да съм ти го изяснил @Hamlet и @Arrogance!!!!

никъде в правилата на форума не пише, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да помогнеш с нещо, за да ти помогнат и на теб ;)
 
къде в поста ми видя че съм казал че си задължен да помагаш казвам разликата между вас 2-мата и мене!
 
Дам всички ближем газа на кр3т3н той е прото на форума :D:
 
Дам всички ближем газа на кр3т3н той е прото на форума :D:
Това пък какво ощо има с цялата история? Никой на никой не ближе. Човекът просто най-вероятно се дразни затова, че някой хора могат да помогнат но не го правят, а постоянно спамят форума с глупости и безмислени постове, докато други се опитват да помогнат с нещо (поне колкото мога). Аз помагах с каквото можех преди да изостана до такава степен, че сигурно да стана "най-простия" в работите с които се занимава форума и екипа му, както и много други посетители на форума.
 
WAAAIT WAAAT?
No shit kre7enе ти си поумнял бе мама му стара ,
така една аргументация към поста ти , първо аз не стоя в форума по цял ден ( не че намеквам ,че ти го правиш но ние си знаем ,че е така се пак имаш цяла фирма wait wut...)
И така и така сме почнали ,нападки бол ако искам ще мълча ако искам ще спамя ти къв си да казваш някакъв дрисльо , айде крий се от там от къдет' си изпълзял долна твар с теб. Помагаш на хората ... , не съм го видял но може не отричам понеже не знам дали е така , и на мен ми пишат доста от форума в скайп ако мога помагам ако не , не (повече за signaturite пишат.. ) И ако мога помагам по - някъв начин , но да си хвана аз 'чукалата' да споря тука с тебе , и дарк ай направи нещо като блок / млок а-у на userit-е да не виждаме какво си пише човека който сме блокирали ...

П.П Хамлет пиши във скайп като можеш е див =)
П.П 2 Sunchoooo лични ми готвач =)))))))))))))))
 
тоя "дришльо" може да ти размаже дрисливия задник умник такъв келеш това че ти не виждат не ми дреме + аз също си пиша с хора от тоя форум но само с такива който стават за нещо а не с такива който не знаят за какво живеят така че земи млъкни че целия форум го направи на гъз от както почна да се правиш на големия мъжага келеш такъв казах ти ако нямаш какво да кажеш не пиши от устата ти нищо хубаво не излиза

ПС: ти ако @hamlet го имаш за човек значи много на зле върви работата|-(
 
Тихо ,че си ми смешен вече , първо се научи да пишеш ... Не знам кого лъжеш че имаш фирма а едно правилно изречение нямаш... Може би нищо хубаво към теб , но все са истина :(
 
даже си и тъп на всичкото отгоре фирмата е на мой добър приятел в която сме съдружници толкова си тъп че дори значението на думата Съдружник не знаеш какво значи така че недей много да говориш цокай си от мама и тате 5 лева на ден и се радвай ясен си ми ти ... и половината ти приятели от форума така че време е да спреш с жалките ти опити да се правиш на велик оставаш си 1 лайно и няма да си променя мнението за тебе дано да ти е ясно.

П.С: Хората който уважавам от този форум са

@DarkMaster - Friend (Visual Studio Monster & C++ Developer)
@newguy - PHP Monster Friend
@Mephisto - PHP Coding (big Monster) Friend
@oveRLuckEd - PHP Coding Friend
@Gasolincho - PHP Coding Verry Good Friend
@Dungeon - Photoshop Friend
@EvoLuTiOn - BEST Photoshop Master Friends
@ReaL - много лудо момче уважавам го разбира от всичко (chuckle) Friend
@Backo - Verry Verry Big Monster (flex) човек на място който може да му имаш пълно доверие супер човек
@pa7ata - уникален човек никога не отказва когато и да го питаш помага :) Best Friends!!
@NoFeaR - PHP Coding Best Friends!!
@omarucat още познат като (Omaru) човек на място!!! и добър приятел
@AirwaveS - пич на място уникален човек и много добър приятел
@Damian - PHP verry good Coding (човек на място макар и рядко да следи форума когато и да влезне винаги е помагал)


има и още хора който няма да ги изписвам но Ароганс за разлика от теб аз говора с хора който не са някакви темерути а говора с хора който наистина може да се говори а такива като теб просто ги подминавам защото е жалка гледка да гледаш как се гърчат като червей по земята
 
Last edited:
KR373N в твоя защита и в добавка към твоя пост, с който съм напълно съглсен искам да отбележа, че ти също си много точен човек, затова можеш да не се косиш толкова като другите те нападат. Защото повече хора тука имат достатъчно мозък в главите си за да преценят сами за себе си кой какъв човек е и за какво става.
 
цокай си от мама и тате 5 лева на ден и се радвай ясен си ми ти ...
Да цока 5-6 лева от тате и мама?! Cякаш ти не си бил така?
Акъл не изкам...
Мога само баща си да послушам и да последвам неговия съвет :)
 
Да цока 5-6 лева от тате и мама?! Cякаш ти не си бил така?
Акъл не изкам...
Мога само баща си да послушам и да последвам неговия съвет :)

бях до 17 години от тогава си взимам пари сам и мога да си права каквото си искам с тях защото знам че съм си ги спечелил с труд а не да чакам на готово защото има хора на по 20 21 дето нищо не правят и взимат от мама и тате ... има огромна разлика
 
Мой приятел е с 2 виши и е безработен..
Днeшно време е трудно да се намери работа...
 
Мой приятел е с 2 виши и е безработен..
Днeшно време е трудно да се намери работа...

зависи какво е завършил на днешно време в България трябва да имаш връзки защото така станаха нещата че без връзки почти не може да работиш никъде
 
  • Like
Reactions: darkkingh
зависи какво е завършил на днешно време в България трябва да имаш връзки защото така станаха нещата че без връзки почти не може да работиш никъде

ако говорим за връзки на маратонките аз си земам от най дебелите та кат ме погледнат да си кажат уаууу какав вразкар и веднага ама на секундита ме вземат на работа (rofl) :D:
 
Искам те тих кретене =)

отивай си в селото и не се връщай града не е за теб хайде взимай си каручката и магаренцето и лека по лека се прибирай.
 
отивай си в селото и не се връщай града не е за теб хайде взимай си каручката и магаренцето и лека по лека се прибирай.
Пхаха, много си мил бе (rofl)
 
Е*ах ви аз и flame war-a. Няма ли да се спрете малко? Станали сте на по 20 години пръчове и с лапешки истории се занимавате. Като нямате какво да си кажете гледате даже кой как пише, туко виж изленала неква смешна проба за затапка. Гледайте си живота, к'во се палите за некви дреболии. Аз и толкова влизам тук, само че като ви видя разговорите и ми се отщява въобще да посещавам форума. Има си правила спазвайте ги и си разрешавайте проблемите чрез лични съобщения, чат програми или еmails.
 
+1 , Убий тъпака с мълчание , Dark измисли някаква /ignore опция бре..
 
[8:21:26 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: aDMINE TYK L ISI
[8:21:41 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: kogato si tyk pishi !!!
[8:22:13 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: ?
[8:22:23 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: moje li da stana HELPER
[8:22:28 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: ne
[8:22:33 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: zashto
[8:22:38 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: zashtoto
[8:22:39 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: taka iskam
[8:22:59 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: hmm
[8:23:16 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: 4ek da viim kvo sha kajat horata ot dangerlink
[8:23:25 PM] Coca-Cola with /VODKA/ GreeN APPLE: kato razberat 4e vie ste go hackanli
[8:24:15 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: xaaxiuxaaxuaxuaxu
[8:24:16 PM] ●•٠· ElvenMu Support ·٠•●: :D:D:D