Говорилня

Ей лайно просто кво съм ти направил че да ме обиждаш а?
 
Last edited:
Сигурен съм че ще изникнат спорове и обиди против мен така че ще си замълча колкото и да ме обиждате и т.н
 
Е добре кажи ми като си неграмотен как да не са забавявам с тебе ?
Тръгнал с да "хоок-вааш" на хората "маин"-овете е даже не знаеш как да го направиш..
Недей ходи на морето ще се ф`анеш некоя пъпчива акула за гадже после нема с кой да са забавлявам и да си правя смех.

И тфа по-горе не е обида а комплимент просто не си разбрал подтекста на написаното :D
 
Е добре кажи ми като си неграмотен как да не са забавявам с тебе ?
Тръгнал с да "хоок-вааш" на хората "маин"-овете е даже не знаеш как да го направиш..
Недей ходи на морето ще се ф`анеш некоя пъпчива акула за гадже после нема с кой да са забавлявам и да си правя смех.

И тфа по-горе не е обида а комплимент просто не си разбрал подтекста на написаното :D


Слаб 2 ! Върни се в училище, тогава критикувай чуждия правопис.
fail.gif
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Някой знае ли как се добавят нови чудовища в сървър...
Пример: Чудовища от сезон 3 на версия 98c
 
Quote-нал съм грешния пост, голяма работа.
 
Last edited:
На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе:
- Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте.
(nqh) (xaxa) :D :D (rofl)
 
Един заекващ човек и приятелят му решили да се изкачат на върха на една планина и да пренощуват там. Почнали да се изкачват и като стигнали до средата, заекващият казал:
- З-ззз...
Приятелят му казал да изчака, докато стигнат горе и тогава да каже. Стигнали горе и заекващият казал:
- Зззззабравихме ппппалатките!
Тръгнали да се връщат. На средата заекващият казал:
- Мммм...
Приятелят му казал да каже, като стигнат долу.
Стигнали долу и заекващият казал:
- Ммммайтап, бе!

:D: (nqh) (rofl)
 
Някой знае ли го кой е тфа лайно "Владимир" ?!

Рови някъде из кофите!! Страх го е да се покаже ,че ще го чукаме като кълвач със 100 глави!!! :D:
 
  • Like
Reactions: PLMN
World Editor има го тук в форума
 
Ах отворко...много имаш да патиш от тая уста голямата (happy)

Ей го на нашия остроумец пак е тук. Как си , какво става по Хасково ? Колко си надебелял от последният път? (wonder)
 
Намерих едитор в форума, но ми дава следното ....

Едит: Оправено благодарение на Coolio
 

Attachments

  • error.bmp
    264.4 KB · Views: 10
Last edited: