Говорилня

Е аз като разгледах няколко клипа без да знам как се работи със програмата от първият път направих по-добър :D

Ти с WPM какво очакваш да направиш ? Дизайн като на някой известен му сървър ли ?
 
Ти с WPM какво очакваш да направиш ? Дизайн като на някой известен му сървър ли ?

Не, просто ми трябва да си направя една проста страничка :)
 
ми вземи научи хтмл и цсс, и за няколко часа си готов
 
Ти с WPM какво очакваш да направиш ? Дизайн като на някой известен му сървър ли ?

Ти пък. Що му разваляш илюзиите?
 
Ти пък. Що му разваляш илюзиите?

Илюзия е светът във който ти живееш.
Просто искам да си направя една проста страничка :)
 
Ти с WPM какво очакваш да направиш ? Дизайн като на някой известен му сървър ли ?

ми вземи научи хтмл и цсс, и за няколко часа си готов

Аз почнах с WPM и бях сигурно не просто зле, а отчайващо зле. HTML,css аз неможах да ги хвана за няколко часа... може би 1 седмица като в нея влиза и практика и все още не ги знам перфектно, но ми стига да правя валиден дизайн и еднакъв под почти всички browsers (без IE6 only CSS1 SUX!) Въпроса е да те влече и да разбираш малко от малко кво правиш и кое кво е след време ще е лесно
 
  • Like
Reactions: Firewallcho
Аз почнах с WPM и бях сигурно не просто зле, а отчайващо зле. HTML,css аз неможах да ги хвана за няколко часа... може би 1 седмица като в нея влиза и практика и все още не ги знам перфектно, но ми стига да правя валиден дизайн и еднакъв под почти всички browsers (без IE6 only CSS1 SUX!) Въпроса е да те влече и да разбираш малко от малко кво правиш и кое кво е след време ще е лесно

На мен HTML и CSS ми отне също 1 седмица.
Ама все още ми дава зор кодването на дизайн, който да върви добре под IE ,обаче да ме е страх да вляза през Mozilla Firefox и обратно.

@Firewallcho- не ти разбрах мисълта?
 
Някой може ли да ми даде пача за носене на итемите на 1 левел..смисал итемите които изискват 380 да ги нося от 1ви...:)
 
overlucked не иска да знаете какво си мисли.
 
sNG, мерси много за помощта, да си жив и здрав, много щастие, късмет, любов, деца, пари, коли, жени.
 
sNG, мерси много за помощта, да си жив и здрав, много щастие, късмет, любов, деца, пари, коли, жени.

[08:22:46] !@№$%: axaxxaxax
[08:22:49] !@№$%: kvi sa teq gluposti we :D:D:D:D
 
ще ми кажете ли някои сервер max exp без уеб шоп