Говорилня

разбирач, човек който разбира от футбол, който е играл/тренирал а не висял по цял ден пред компа и главно в дт.нет, тва че те дразни коментара ми не ти дава право да казваш/нареждаш кво да правя. Ше ебеш когато ти пуснат. Може да се пробваш в някой филм и ти да се хвърляш нежно като тия от Барса.

Ще помоля да не отговаряте на този коментар за да не създавам спор всеки мисли каквото си иска айде със здраве форумен трол :)

Нищо не каза. ;):
Поне се пробвай да не си налагаш мнението като коментираш дадено нещо.
Тренирал си футбол.
Аз и тенис и волейбол съм тренирал ,ама не ходя да разправям, че любимият ми играч или отбор нямат равни.

Със затворени очички ли беше или прашинка ти влезе в окото ,като Меси мина през 5 човека, че даже и 18-ката не се усети какво се случи?

Как точно опредляш хората във форума. Т.е. по какъв критерии, че на мен нещо не ми е ясно?
 
Критерия може да е кой го кефи и кой не.. :cloud: Кисело зеле с мекици.. Шкембе чорба с сникърс.. (nqh)
 
Нищо не каза. ;):
Поне се пробвай да не си налагаш мнението като коментираш дадено нещо.
Тренирал си футбол.
Аз и тенис и волейбол съм тренирал ,ама не ходя да разправям, че любимият ми играч или отбор нямат равни.

Със затворени очички ли беше или прашинка ти влезе в окото ,като Меси мина през 5 човека, че даже и 18-ката не се усети какво се случи?

Как точно опредляш хората във форума. Т.е. по какъв критерии, че на мен нещо не ми е ясно?

I think you failed more trying to understand my post than posting your one

Циркова група " Барселона " / VBOX7
 
Last edited:
Нищо не каза. ;):


Как точно опредляш хората във форума. Т.е. по какъв критерии, че на мен нещо не ми е ясно?

я ми дай да видя ти с какво си помогнал за развитието на форума?? една твоя смислена тема искам където си помогнал на някой или си споделил нещо.Тука в форума адвокати и професори нещем можеш да си ебеш путката майна и да спреш да се правиш на някъв защото си никой бай хуй пълен измекяр. :)
 
  • Like
Reactions: WineR
я ми дай да видя ти с какво си помогнал за развитието на форума?? една твоя смислена тема искам където си помогнал на някой или си споделил нещо.Тука в форума адвокати и професори нещем можеш да си ебеш путката майна и да спреш да се правиш на някъв защото си никой бай хуй пълен измекяр. :)

На мен пък ми е помагал много пъти .. може би зависи от това как се отнасяте към него ..
 
На мен пък ми е помагал много пъти .. може би зависи от това как се отнасяте към него ..

и на мен ми е помагал много пъти
 
я ми дай да видя ти с какво си помогнал за развитието на форума?? една твоя смислена тема искам където си помогнал на някой или си споделил нещо.Тука в форума адвокати и професори нещем можеш да си ебеш путката майна и да спреш да се правиш на някъв защото си никой бай хуй пълен измекяр. :)

Аз на тъпаци като теб нямам файда да помагам.
 
Може ли някой да ми даде линк, за да сваля SQL SERVER 2000 и Сървър файлове за 97d+99i :)
Благодаря предварително
 
На мен пък ми е помагал много пъти .. може би зависи от това как се отнасяте към него ..

хахаха как се отнасяме към него? :D някой да го е карал да пише:

Айде успокой се, разбирачо.

Аз пък гледах мача и се кефих на играта.
Ше му *** и разбирачи.. въдят се кат' гъби.

wtf e? за кво се бориш за репутация в интернет за уважение? Прилагаш тролски умения тук? Тва не ти служи в живота. ДА! Помагъл си може верно е, но от теб само съм видял да се мешиш и да се правиш на умен дразнейки някой. Не искам да се карам с никой, ти сам знаеш че е така и вече го доказа много пъти...
 
wtf e? за кво се бориш за репутация в интернет за уважение? Прилагаш тролски умения тук? Тва не ти служи в живота. ДА! Помагъл си може верно е, но от теб само съм видял да се мешиш и да се правиш на умен дразнейки някой. Не искам да се карам с никой, ти сам знаеш че е така и вече го доказа много пъти...

За каква репутация да се боря пък аз? Аз нужната репутация съм си я изградил още преди години.
Аз не съм се карал с никой.. вие просто тука ми агресирате като реша да се базикна.

Аз се дразня като почнат да ми спорят за 2те най- коментирани теми в България - футбол и политика.
 
За каква репутация да се боря пък аз? Аз нужната репутация съм си я изградил още преди години.
Аз не съм се карал с никой.. вие просто тука ми агресирате като реша да се базикна.

Аз се дразня като почнат да ми спорят за 2те най- коментирани теми в България - футбол и политика.

ми дразни се щом това ти дава причина да се дразниш хаха адски жалка история бро :)

btw не сме дошли у вас да спорим така че не на мен да викаш по-спокойно ;)
 
ми дразни се щом това ти дава причина да се дразниш хаха адски жалка история бро :)

btw не сме дошли у вас да спорим така че не на мен да викаш по-спокойно ;)

Sun-4o в кой град си в момента?
 
Huelva но скоро ще се прибирам към бг за кратко