Говорилня

По физическо играхме волейбол и няколко пати шибнах по-силно и ония веднага (rofl)
 
Да не решиш, че отново се задявам с тебе, но едва ли точно ти си човека, който ще коментира знанията на учениците. Нищо лично към теб. Само към правописа ти.

Мога само да ти кажа, че в случая "Кретена" е абсолютно прав! Свободна държава сме (уж) и всеки ще коментира каквото си иска. Не си ти човекът, който ще държи сметка на когото и да било за това какво ще бъде обсъждано и какво не. Just sayin'.. :)
 
Мога само да ти кажа, че в случая "Кретена" е абсолютно прав! Свободна държава сме (уж) и всеки ще коментира каквото си иска. Не си ти човекът, който ще държи сметка на когото и да било за това какво ще бъде обсъждано и какво не. Just sayin'.. :)

Не му държа сметка. Вярно, прав е. Но къде е бил едно време да учи, за да не говоря така за него?
 
Не му държа сметка. Вярно, прав е. Но къде е бил едно време да учи, за да не говоря така за него?

Аз просто отбелязвам. Не се бъркам в чуждите отношения, а и никак не ме интересуват. Всеки си има глава на раменете, следователно всеки се оправя както може.
 
  • Like
Reactions: hamlet
Да не решиш, че отново се задявам с тебе, но едва ли точно ти си човека, който ще коментира знанията на учениците. Нищо лично към теб. Само към правописа ти.

а бе що не си ебеш майката ама нищо лично
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
я ми кажете някой чалъм чрез който мога да си измеря температурата на видео картата че спешно ми тряя !!
 
Абе защо не си ебеш майката, ама нищо лично.

Ето за какво говоря. :D Казах ти не се убиждай, поста не беше насочен лично към теб, а към отношението ти към училище... :D
 
Ето за какво говоря. :D Казах ти не се убиждай, поста не беше насочен лично към теб, а към отношението ти към училище... :D

Обида
Обиждам
 
Ето за какво говоря. :D Казах ти не се убиждай, поста не беше насочен лично към теб, а към отношението ти към училище... :D

Българския език не ти силна страна :D
 
Щото сичко българско SUX :>
И "kretene" ти винаги ще си останеш HATER!
 
ох момче отивай да си блъскаш кик боксчето и недей навлиза в неизвестното :)
 
Търся някой да ми направи банер:
-Описание:Black Mafia DeathMatch|IP:212.233.178.66:6666 |Version:0.3c
-Размери:468x60
-Банера да е за GTA SAMP ONLINE

Благодаря предварително
 
Щото всичко българско SUX :>
И "kretene" ти винаги ще си останеш HATER!

като се заговорихме за правопис, нищо лично :Д, само да те поправя :П макарче от 5-ти клас не уча в България съм доста добрие (sun)
 
Някой може ли да ми каже, в коя секция се намира кода за кредит инфо:
Където избираш:
Страна / Акаунт / Държава / Цена ..........
 
Хоствам сървъри срещу заплащане.
За повече информация ЛС или скайп: airwaves94
 
Хоствам сървъри срещу заплащане.
За повече информация ЛС или скайп: airwaves94

Ей луд ква е таз хентай пик в mighty mu ? (xaixai)
 
Българския език не ти силна страна :D

Допуснал съм 1 правописна грешка, в случая, от незнание. Приемам критиката на сНГ. Относно теб... Не си интересен. И теб никакъв те няма.
 
Вижте какъв e-mail получих...

3113529U.jpg