Говорилня

най добрия Connect Server е на BOR той може да си настройваш порта дори на сървъра който е по default 44405

Е накрая ше ми преикпят нервите и ще сменя файловете :mad:
 
Имаш грешен код в item(chs).txt или който протокол ползваш.
Можеш да намериш файла така:
X:\MuServer\Data\Lang\Протокола който ползваш\item(Протокола който ползваш).txt

Немога да го оправя този проблем :( .
 
Случайно да си барал нещо в data/lang някоя от папките items?Ако не си кажи с какви файлове си и качи items.txt.
ЕДИТ:Да знаете някой сайт който предлага домейн с СМС разплащане?
 
Last edited:
Честит празник на всички дами! (ако има такива xD)
 
Във форума мисля ,че има :)

Честит празник на всички дами (kiss)
 
Шибан бъг във X-Project уебсайтовете....
Както си онлайн и може да реснеш, след това даваш Swich ---> Connect и оп 400 level. Това е много гаден бъг... някой може ли да помогне (think)
 
сложи това :
Code:
$online_check = $db->Execute("SELECT * FROM MEMB_STAT WHERE memb___id=?",array($login));
$online = $online_check->fetchrow();
if ($row['ConnectStat'] != 0){ echo "<table class='sort-table' width='450' align='center'><tr><td class='left'>Account is online, must be logged off!</td></tr></table><br />"; $error=1; }
само че си го нагласи както трябва да ти е за тфоя web
 
Пафа защо гс-то е бяло и нищо няма по него на Shortcut не сам слагал мойто ип ?
 
свържи се с мен по skype да вляза да погледна
 
Дадох му го, но имаше проблем и с него.Той ми даде негов CS смених порта и не би трябвало да има проблеми.Сега кат се върне ще видим какво ще каже, дали е фреезвало.


ЕДИТ:Никои ли не иска размяна на баннери :D
EDIT2:
Някой има ли кода за Servers в сайта да показва други сървъри от веригата.
Пример:
Servers:
ReloadMu Hard
ReloadMu Normal
 
Last edited:

и аз искам поздрав с такива яки песни, от това трябва да се обиди ли ? мене ми е супер кефско да си я слушам тая песен... цяло лято туй слушах..
 
Големи благодарности на Wurlol за бързата помощ, също и на KR373N за дето ми даде идеята да го сложа да се рестартва, от 7 сутринта до сега няма фреез ...

pafa7a блокирал си ме във скайп... Отблокирай ма за да ми кажеж как да го настроя точно :(
 
коя е тази игра ?
diablo_3_02.jpg
не е диабло 3..

Мисля,че беше Titan Quest
 
Нека да се посмеем малко на лиготията ни с Elvin & Wurlol.
! ! Това не се пуска с комерсиална цел, за да обиди някой. Единствената цел на това е да се позабавляваме ! ! @Elvin за теб са отнася !

Съжалявам, @Еlvin се разплака и каза да го махна тоя пост (xaxa)
 
Last edited:
вие на български ли пишете нищо не ви разбрах