Говорилня

за пази тоя код дето си дал на 1 файл .пхп и след това задай заявка GET и на адрес на кода водиш пътя до кода прмерни ако файла ти се намира в includes/sms.php го правиш eCommerce and Web Hosting from YourSite.Com после си пишеш ИП то на долните 2 реда или на 1 беше и даваш ОК :)
 
  • Like
Reactions: cHanGeR
за пази тоя код дето си дал на 1 файл .пхп и след това задай заявка GET и на адрес на кода водиш пътя до кода прмерни ако файла ти се намира в includes/sms.php го правиш eCommerce and Web Hosting from YourSite.Com после си пишеш ИП то на долните 2 реда или на 1 беше и даваш ОК :)

Мерси аз се оправих но все пак +1 от мене за труда. Бил сам го оставил на Пост пък то трябвало на Гет
 
Извинявам се за 2рия пост.
Кретен ей сега накарах 1 момче да прати смс. Прати смс от 0.60лв и не адва автоматично кредитите (headbang)(headbang)
 
защото си направил заявката да не е ПОСТ а на ГЕТ .... смени от настройките на мобио HTTP метод: GET и ще се оправи :)
 
Last edited:
Здравейте потребители на ДаркСтеам. Има ли някой да ми помогне с направата на едно лого. Защото не разбирам от photoshop и незнам как да си направя. Ще съм много благодарен ако някой ми направи 1 лого
 
Здравейте потребители на ДаркСтеам. Има ли някой да ми помогне с направата на едно лого. Защото не разбирам от photoshop и незнам как да си направя. Ще съм много благодарен ако някой ми направи 1 лого

не
 

От толкова много потребители невяврам да няма поне 1 който да разбира. (doh)(doh) Ще се намери все някой! Гледам във раздел лого-та колко красиви работи има. Дано се намери човек да ми направи (doh)(doh)
 
От толкова много потребители невяврам да няма поне 1 който да разбира. (doh)(doh) Ще се намери все някой! Гледам във раздел лого-та колко красиви работи има. Дано се намери човек да ми направи (doh)(doh)

шегувам се.
просто напиши тема в правилният раздел.
 
Ами треа ти малко контрол на HJ- тата хаха XD
 
Абе хора , играете си с живота не разбирате ли ?!
 
Абе хора , играете си с живота не разбирате ли ?!

Не го приемай на сериозно. И без тва едвали ще излезеш жив от него хаха
 
sNG когато си онлайн пиши ми ако може :)