Говорилня

Сега се сетих че дори и да имаш мусколи незначи че си силен !!!Има един от нашия клас има релеф много здрав изглежда а прави само 20 лицеви опори !!!

Пич имаш желязна логика :Д ,ест ше прави по 20 лицеви опори щото мускула му не е свикнал на това и не прави секи ден това,а 100% ходи на фитнес или на лостове :) като мен
 
Пич имаш желязна логика :Д ,ест ше прави по 20 лицеви опори щото мускула му не е свикнал на това и не прави секи ден това,а 100% ходи на фитнес или на лостове :) като мен

Знам за логиката, но неходи на ФИТНЕС !!!
 
Лицевите са не въпрос на сила, а повече на издръжливост.
 
Знам за логиката, но неходи на ФИТНЕС !!!

Хихи ми той ако е дебел ще изглежда "здрав" откъм ръцете ама няма да ги прави 20 лицеви ^^
 
Не е дебел има атлетично тяло просто е малко понапомпан !!!
 
тарся мом4ета от софиа години 15 / 20 / тренировки / понеделник до понеделник свяка сутрин от 6 сутринта ако иска някои да тренира граплинг или мма да за повяда ако някои се интересува скаип ADMIN.Todor
 
тцтцтц ти верно си зле ама чак пък толкоз.. :х вземи се скрий тук не му е мястото

mma-bulgaria.com аре бегай
 
какво го давас тоя сите ти малумен лиси кафси парвото което е няма едно инфо верно така4е ....
 
недеи дава разни форум4ета сас които неси за познат
 
недеи дава разни форум4ета сас които неси за познат

Научи се поне да пишеш, моето момче, че положението е плачебно...
facepalm4.gif
 
недеи дава разни форум4ета сас които неси за познат

Извинявай за това, което ще напиша, но.. Абе ти да не си бит като малак и да си некав умствено изостанал, и за тва сега да искаш само да се биеш, а?
 
Извинявай за това, което ще напиша, но.. Абе ти да не си бит като малак и да си некав умствено изостанал, и за тва сега да искаш само да се биеш, а?

Не виждате ли , че в момента само Ви се прави на интересен ?
"Търсел си човек да ходи с него на тренировки точно в даркстийм а? " или го пише да се направи на голяма работа като ходи на ММА , ако въобще ходи де ^^ ?
 
ти малумен лиси някаде да сам на писал 4е тарся ? ьхахьа хахаха
 
ти малумен лиси някаде да сам на писал 4е тарся ? ьхахьа хахаха

тарся мом4ета от софиа години 15 / 20 / тренировки / понеделник до понеделник свяка сутрин от 6 сутринта ако иска някои да тренира граплинг или мма да за повяда ако някои се интересува скаип ADMIN.Todor

Не, сериозно ти си олигофрен!
 
Данте едно е да тарся хора които да тренират в самата зала друго е да тарся хора които да тренират сас мене хахахаха