Говорилня

Не, просто е толкова прост, че е копирал без сайт... (rofl)

пьахьахахьахахахха аьаьхахьаоьхаохьаоьхоа тъй му се пада дърт педофил :Д:Д пьаьхахьахьхаиьх
 
нищо не разбракс,това истина ли е или пародия :D:D za JustinBeiber
 
Не знам за вас, ама мене ме кефят червените гащи на PLMN (chuckle)
 
  • Like
Reactions: PLMN
Някой може ли да ми даде Трейа Хак за версия 1.00m ... ?!

аве ей... с хак ли искъш да играеш в сървъра ми ве?!?!
 
Не знам за вас, ама мене ме кефят червените гащи на PLMN (chuckle)
Хах недей ,че както се е напънал да не ги оцапа тия "гащи" (rofl)
 
Аир я даи тфоя снимка те видим ве 94 фитнес маниак ahxahxahxaj , клечка сиг раката ше му я хвана с кутрето на раката ми virtualna ninjo po PC si mn nadaxan a v jivota palna mi6ka barza sa pribere ot daskalo da sedni na kompa ili pak ne mu sa staa do kenefa ,tolkos e zariben smqtaii
 
Last edited:
Аир я даи тфоя снимка те видим ве 94 фитнес маниак ahxahxahxaj , клечка сиг раката ше му я хвана с кутрето на раката ми virtualna ninjo po PC si mn nadaxan a v jivota palna mi6ka barza sa pribere ot daskalo da sedni na kompa ili pak ne mu sa staa do kenefa ,tolkos e zariben smqtaii

Извинете Mr. Olympia , колкото до снимките заповядай - http://www.facebook.com/michael.spirow

Edit:То си личи кой бърза да седне на PC-to ^^ Не аз съм GM в няколко сървъра и не аз не излизам от форума xD
 
Страницата, която заявихте, не беше намерена.i da ne zavijdash :p za 2-roto ? che sam Admin v nqkolko servera ,no ne sam kat teb da sam postoqnno v MU ili pred kompa
 
Last edited:
Страницата, която заявихте, не беше намерена.i da ne zavijdash :p za 2-roto ?

Да ти завиждам ? Ха-ха.. Оо човек мечтая си да съм GM за да си тровя нервите с малки сополанковци (rock)
Колкото до страницата не е намерена ,направи си рег и ще ти я отвори xD
 
незнам шо се опитвате да изложите другите и после остатака да се смеят, обичайте се уе майна..

спец поздрав за mi7aka. YouTube - Rado Shisharkata- Kurvi Sbogom :drinks_drunk:(pumpkin)