Говорилня

ааааааааааааааааааааааааааа ............ от колко време планирам да ходя и да видя тая кола Mobile.bg – Българският автомобилен пазар: нови и втора употреба автомобили, джипове, камиони, мотоциклети... и бях сигурен, че ще ми хареса и да си я купя и кфо се оказа..., че няма люк... (шибедах)... пффффф
 
За 1 шибедах отказва колата xD В нас има оксижен (със заредени каз и кислород) режеме горе, 2 панти и е като нова XD
 
За 1 шибедах отказва колата xD В нас има оксижен (със заредени каз и кислород) режеме горе, 2 панти и е като нова XD

да е ти пък... :D аве то както гледам в пловдив има доста TOYOTA CELICA ще ходя и ще си харесам една и ще я взема :D
 
Eла при мене е, един комшия дава трабант моно инжекция (rofl)
 
ми чи как аз веече наизуст съм я научил ти ся я виждаш :D
 
;dd Знам :D :D ама аре регнете се само е така 4е ми трябват точ4ки :D
 
[3.8.2010 г. 21:29:24] Klincz: Имаш гейм портал за било то цс,хл,л2 или друга игра елате при нас WSTop.info - Гласове - Категория - Всички и я регнете :) ако няма играта ви в категории пишете ни на скайпа и ще добавиме за вас :p Сори за спама (speechless) САЙТА Е НАПЪЛНО ОБНОВЕН :)
[13:03:19] «•» Night Core ™ «•»: wc top :D
 
[3.8.2010 г. 21:29:24] Klincz: Имаш гейм портал за било то цс,хл,л2 или друга игра елате при нас WSTop.info - Гласове - Категория - Всички и я регнете :) ако няма играта ви в категории пишете ни на скайпа и ще добавиме за вас :p Сори за спама (speechless) САЙТА Е НАПЪЛНО ОБНОВЕН :)
[13:03:19] «•» Night Core ™ «•»: wc top :D

71ed6754e30bdb2eede50c5101a73c6c.jpg
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Dante, ебахти и заядлицата си. Кво само си занимаваш с мене. Само се заяждаш, пък като аз ти отвърна, почваш да цивриш.
 
Dante, ебахти и заядлицата си. Кво само си занимаваш с мене. Само се заяждаш, пък като аз ти отвърна, почваш да цивриш.

omG wtF?!