Говорилня

GuardianBg Mu Online:
Всички команди работят 100 % , и са тествани . При изпълнение на командите за добавяне на (стренд , енерджи , виталити , команд , агилити ) , трябва да слуичнете героя , за да ви се добавят статовете .
 
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.

P.S Тук мисля, че не е мястото да пишеш за подобни неща има си раздел за това нещо :) Ако имаш нужда от някаква помощ за твоят уеб сайт или сървър можеш да го споделуш тук Mu Server and Client Help - DarksTeam Forums с нас :)
 
Last edited by a moderator:
може ги няма такива таблици?

Бях объркал имената ....
А сега ги добавя но неможе да ги прочете както трябва :x
 
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.

P.S Тук мисля, че не е мястото да пишеш за подобни неща има си раздел за това нещо :) Ако имаш нужда от някаква помощ за твоят уеб сайт или сървър можеш да го споделуш тук Mu Server and Client Help - DarksTeam Forums с нас :)
 
Last edited by a moderator:
1. Писах тук понеже не се знаеше кога ще ми одобрят темата....
2. Писах на латиница понеже на компютъра на който бях нямаше ккирилица....
 
1. Темите се одобряват максимум до 30мин. след като бъдат пуснати :)
2. Невиждам да си пускал тема за да имаш причина да пишеш тук за подобни неща :)
3. Ако бе пуснал тема мисля, че щеше досега да ти е помогнато :confused:
 
Backo, нали тази тема е говорилна. За да дискутираме (спамим) и пишем каквото си искаме? Нали уж само тук няма ограничения...
 
Темата е от 9:46 Ебахти 30-тте минути :D
 
Backo, нали тази тема е говорилна. За да дискутираме (спамим) и пишем каквото си искаме? Нали уж само тук няма ограничения...

Разбирасе спамене псувайте се и т.н (angel), но той е пуснал скриптове и прочие да се оправят тук а мисля, че не му е тук мястото :) нали? ;P
 
Темата е от 9:46 Ебахти 30-тте минути :D

И е пусната 14 мин след като я е написал ;)

Edit: Излъгах 8 мин след като я е написал съм я одобрил :D
 
.... вече и в говорилня ли ш ни ограничавате разговорите бе бахти хората.. още в първия пост си пише...може да се псуваме и тн :D
 
Е че псувай бе ^_^ , то за т'ва е направена темата ;P приказбайте спорете ма тук да се пускат скриптове и т.н няма да стане ;P
 
Е че псувай бе ^_^ , то за т'ва е направена темата ;P приказбайте спорете ма тук да се пускат скриптове и т.н няма да стане ;P
OMG Baceeee

Здравейте , тъй като целият форум се пълни постоянно с спам и флоод реших да направя една тема в която ще се целя да се НАМАЛИ спама в DarksTeam.
Тук в тази тема може да говорите за абсолютно всичко (а->я)

Правила:
1. Гледаите да не псувате много
2. Радвайте се :D





Bupyc™
DarksTeam

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!