Говорилня

Тва нищо не е ... мене един щеше да ме хаква през сорс код-а. :x
 
Тва нищо не е ... мене един щеше да ме хаква през сорс код-а. :x
Еми така е.По лесно е в самия сорс да се видят грешките от колкото debugging/disassembler/decompiler
 
Тва нищо не е ... мене един щеше да ме хаква през сорс код-а. :x

А не и такива изруди ли има вече (rofl) (xaxa) (nqh)
 
Тва нищо не е ... мене един щеше да ме хаква през сорс код-а. :x

хахахаххахахха,явно големи "ХАКЕРИ" са извъиха да еба..
 
Еми така е.По лесно е в самия сорс да се видят грешките от колкото debugging/disassembler/decompiler

Елвен само да та питам ти психично болен ли си бе човек?Хората ти говорят за едно ти отиаш декомпайлинг,бла бла...
 
Хората говорят Хакинг през сорс код.Ако имаш чисти PHP-сорс файловета на Vbuletting,ще го хакнеш десетки пъти по лесно,от колкото ако са криптирани или се използват
 
Хората говорят Хакинг през сорс код.Ако имаш чисти PHP-сорс файловета на Vbuletting,ще го хакнеш десетки пъти по лесно,от колкото ако са криптирани или се използват

омфг зле си...
няма какво да говоря...
 
Попринцип може да се бутне нещо през изходния код за това има добри tools за тази цел,обаче вече трудно се намират такива дупки,иначе все още има сайтове за хакинг тренировки в който има мисий с изходния код.

1ns0mn1a,тоя който те е заплашвал с такава атака или не е хаквал от 15-20 години,или е играл в такива хакинг сайтове за тренировки!
така,че се пази от големите "хакери" е.
 
Изходен код -> РНР-то.Много по лесно е да откриеш НЕ филтриран $_GET[] параметър във сорс код-а.От колкото да търсиш по страниците
 
Изходен код -> РНР-то.Много по лесно е да откриеш НЕ филтриран $_GET[] параметър във сорс код-а.От колкото да търсиш по страниците
Изходният код не изкарва РНР,тъй като той е сървърен език.Изходния код е само от клиентски програмни езици(HTML,JavaScript,CSS и др.)
 
Изходният код не изкарва РНР,тъй като той е сървърен език.Изходния код е само от клиентски програмни езици(HTML,JavaScript,CSS и др.)

И аз му приказвам шейкъре ама....
 
Абеее.....изходен код = source code.
Source code = .cpp файлове от някоя игра/програма.
Това говоря.А View Page Source е съвсем друго нещо.
 
Абеее.....изходен код = source code.
Source code = .cpp файлове от някоя игра/програма.
Това говоря.А View Page Source е съвсем друго нещо.

ГЛАВОБОЛИЕ ? АМИДОФЕН ? КРЕМ ЗА ПЪПКИ ?
 
Абеее.....изходен код = source code.
Source code = .cpp файлове от някоя игра/програма.
Това говоря.А View Page Source е съвсем друго нещо.
Хм? Темата е друга..