Говорилня

Ya,yaaaaaa... Vundabaaaaaaa................ :D
 
Аз имам 30 или 31 чифта гащи + толкова чорапи .10,5 чифта обувки , 12,025 тениски . две колела 9 коли 1 бензиностанция 5 заведения 10 телевизора 5 компютъра 387 приятеля в Facebook но на жива са около 150 поне да толкова стигнах . .... . .. .

Да продължавам ли . :D :D :D :D :D :D :D :D

Нека оставим хората да се радват на това което притежават (ако го притежават).
 
Абе ддз, така ти пишеше под името 1 път майче... Но, не съм сигурен... :)
 
Хора ако зема един мотор от аспиратор нали там със всичко с перка ала бала и го сложа на ПЦто да изкарва топлината ще се получи ли :D
 
Ако го правиш ти - най-много да ти изгори ПЦ... (wasntme) :D
 
Хора ако зема един мотор от аспиратор нали там със всичко с перка ала бала и го сложа на ПЦто да изкарва топлината ще се получи ли :D

а захранване?
 
Аз съм вътре , ама теб те няма ..
Пиши ми като влезеш ;)
 
верно, пламенчо ли си къв си... от около 1 година вече занимаваш форума с това, какво има баща ти ... сигурен съм, че 99% от потребителите не форума не ги касае и капка какво има баща ти... ако иска и самолет да си купи, нас не ни касае... това че бакарди ти прави забележка не го прави хейтър или завистлив... по-точно Ти си този, който трябва да се замисли какво прави и има ли смисъл от това... няма лошо да имаш и да се хвалиш, с това което имаш ... но твоето не е хвалене. Ти буквално си мислиш, че няма 2-ри като теб или по-точно с баща като теб, тъй като всичко това е собстеност на баща ти, е извинявай, че ще те разочаровам, но вече и на мен както и на почти всички други ми писна от твоето "имане", върви в някой друг форум за богаташчета примерно, там да си мерите ..... ти знаеш какво ;) тук нито си уцелил мястото, нито хората...

Май не сте наясно какво е форум. :)
 
Със сигурност не е място , в което трябва да се хвалим колко дълбок е на татко джоба ;)

Човека може да се радва извъндердно много и затова да е така. Но съм съгласен с тебе ;)
 
Да зарежем PLMN той привлече достатъчно внимание .

Момчета знаете ли някой майл клиент където още при пускането на компютърът да се включва ???