Говорилня

12-07, 01:26] Milanoob ami da ti kaja v nasa sym im vlizal v sistemite s edin chovek koito raboti tam i sym razglejdal materiali za koito ne si i sanuval =)

И после друго казва вече :D

[12-07, 01:32] Milanoob az ne moga da vlqza kydeto i da bilo po sistemite na nasa =)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

IDOLA MI (bow)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Victtorio
da i kakto ti kazah vyprosniq chovek e matematik i im pravi izchisleniqta za satelitite dokato beshe v bulgaria i mi beshe na gosti mi pokaza nqkoi drugi raboti pak kazvam za koito ne si i sanuval =))
 
12-07, 01:26] Milanoob ami da ti kaja v nasa sym im vlizal v sistemite s edin chovek koito raboti tam i sym razglejdal materiali za koito ne si i sanuval =)

И после друго казва вече :D

[12-07, 01:32] Milanoob az ne moga da vlqza kydeto i da bilo po sistemite na nasa =)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

IDOLA MI (bow)

Май в повечко са му дошли безсънните нощи! :bangin::crash::
 
pich vij sega nqmam namereniq da ubejdavam nikoi da mi vqrva prosto spodelih i tova podobie poneje nqma s kakvo da me zasegne reshi da go napishe tuk i si misli che shte me nakurni po nqkakyv nachin no jestoko se luje poneje tova si e chistata istina =)) i e prav che ne moga da vlqza kydeto i da bilo sam po sistemite na nasa =))
 
12-07, 01:26] Milanoob ami da ti kaja v nasa sym im vlizal v sistemite s edin chovek koito raboti tam i sym razglejdal materiali za koito ne si i sanuval =)

И после друго казва вече :D

[12-07, 01:32] Milanoob az ne moga da vlqza kydeto i da bilo po sistemite na nasa =)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

IDOLA MI (bow)


<<Казваш едно после друго (chuckle)
 
ami az sam ne moga da vlizam =)) tolkova li si glupav che ne razbirash kakvo se opitvam da ti kaja ? ne az vlizah v sistemite na satelitite prosto moq priqtel vliza ot kompa mi zashtoto go pomolih da razgledame =) na poveche bezmisleni i ogranicheni komentari ot tvoq strana nqma da otgovarqm.. tova che ti si s nqkvi super zatypelni priqtelcheta na po 15 godini koito nqmat kapka intelekt ne znachi che i moite sa takiva taka che ne vijdam kakvo ima za obsyjdane
 
:O ;( е защо така сега ... недей с лошоо
 
  • Like
Reactions: Victtorio
pich vij sega nqmam namereniq da ubejdavam nikoi da mi vqrva prosto spodelih i tova podobie poneje nqma s kakvo da me zasegne reshi da go napishe tuk i si misli che shte me nakurni po nqkakyv nachin no jestoko se luje poneje tova si e chistata istina =)) i e prav che ne moga da vlqza kydeto i da bilo sam po sistemite na nasa =))

Пич доколкото четях написаното от теб в чата, се изхвърляш че си хакер с една дума, но този форум не мисля че е за хакери! ако имаш семейни проблеми, тук не му е мястото да се заяждаш с хората ;) . Аз исках да ти дам едно сайтче на "MuOnline" както каза не си струва да ги хаквате тези сайтове те са си мизерни :) но давам ти срок до една седмица ако направиш яка мизерия с този сайт или в сървъра, ще повярвам поне малко на това което написа! ето сайта не е кой знае какво, и то за теб! ти си спец :) Click!
 
То има дупка , във този сайт с която може да барнеш малко вътре(достъп до acc)лог файл) но хакера да направи нещо и аз на това се надявам.
 
  • Like
Reactions: Victtorio
То има дупка , във този сайт с която може да барнеш малко вътре(достъп до acc)лог файл) но хакера да направи нещо и аз на това се надявам.
(nqh)
Без да му помагаш ей!
 
eто малко демо
 

Attachments

  • untitled.bmp
    3 MB · Views: 19
  • Like
Reactions: Victtorio