Говорилня

Еми ти си мазохист ,братле ;):.
Не стига, че си с тъпите копия от замунда, ами и си и на SP2?!
Ти знаеш ли колко експлоита има за това чудо?

Сега вземи намери един нормален XP диск и му удари един рипеър на компютъра си. Изтегли си след това един Касперски или какъвто и да е антивирусен софтуер, който предлага Триал версия и си изчисти тъпия Салити. След това си инсталирай SP3 + всичките му ъпдейти и удари един CC Cleaner да си опрайш регистрите от тъпия Салити вирус и машината ще ти е като нова.




Тийнейджърската възраст е възрастта, през която искаш да стиснеш света за гушата, но вместо това си стискаш пъпките.
ХАХА niceee :)
 
Търя сериозен хостер,за сървър на Му със добра машина.

Какво предлагам аз?

1- Платен домейн до средата на 2012
2- Добър Сайт.
3-Добри Сървър Файлове.
4-50% От печалбата на WebShopa (слагаме го месец два след пускането на сървъра) . Ако има навити да пишат лично със скайп. Или направо в темата.
 
Тийнейджърската възраст е възрастта, през която искаш да стиснеш света за гушата, но вместо това си стискаш пъпките.

хахахахахаха Добре казано :D :D :D :D :D :D
 
и аз това искам щото зе да ме дразни моя никнаме ако админа благоволи.. !!! ;)
Пич чесно почваш да дразниш от 1 месец няма си тука и вече копираш сички и се правиш на интересен кат искаш да си смениш ника да беше питал лично админа видя че някой си го сменя и ти да не изостанеш. Написах си аз от пълна лудница и веднага ти след мене ? Прекаляваш вземи малко излез от тоя интернет излез вън избягаи 1 километър раздвижи се намери си 1 гадже.. живота е пред вас вие тука киснете да правите мнения..
 
Няма значение от колко време е. Това че Арогантния е тук от 2 години незначи че заслужава повече смяна на никнейм. И мен ми омръзна моя, но все пак съм го избрал. Направете си нов акаунт, нали не сте за няколко мижави поста.
 
Някой били ми казал Добър Интернет Секюрити ???Благодаря .
 
l33t poster съм (е, бях преди 2-3 дена де..) -
leetposts.jpg
 
[Template] My Old Mu Online Template - DarksTeam Forums Според вас това което съм писал аз вярно ли е ? И моля не защитавайте бедния МеМоС (angel)

Уххх , дойде преди 3 месеца у форума и вече казваш кой е за бан и кой не?
Откъде си сигурен , че твоя приятел не е копирал от него ?
 
Да от преди 3 месеца няма спор.Това за бан-а е лично мнение ако не си разбрал. Сигурен съм защото когато темплейта е направен МеМоС още и бил пеленаче :)
 
хаха сефте копират, я не се впрягайте толкова ;)
 
хаха сефте копират, я не се впрягайте толкова ;)

Ами като писах поста във темата на МеМоС не бях впрегнат.Казвам истината и бих искал да си признае. Нищо че съм то 3 месеца в форума всички сме равни (разбирачи,кодери и т.н)
 
Хора просто си ползвайте форума за забавление няма смисъл да се дракате (нищо непечелите) и от време на време споделайте нещо авторско :p
 
Аваста е много тъп избор пак и реших да пробвам Касперски пюре
 
Аваста е много тъп избор пак и реших да пробвам Касперски пюре
Касперски бая товари компютъра... сигурен ли си, че няма някоя по-лека алтернатива?