Говорилня

Абе хора как се слагаше текст под името на профила в форума ? Примерно :

sexy_b0yy
NewerMu Owner
awatara
i na dolo postowete

за да сложиш титла иска да имаш над 100 поста ;)
погледни горе постовете от мене ако може помогнеш мерси много !!!
 
Last edited:
Online ли да е ???
да
Абе хора как се слагаше текст под името на профила в форума ? Примерно :

sexy_b0yy
NewerMu Owner
awatara
i na dolo postowete
UserCp -> картинката която съм прикачил
 

Attachments

  • Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    704.3 KB · Views: 17
Поцъкай Aion

ако има и офлайн ще е супер (nqh)

Много смешно хахахахаха .Пробвай се пак да ни расмееш че нещо не схванах .
 
дайте няква игрица която има мислене и да не е базирана на Онлайн ами нормална игричка малко акъл да влагаш и да е зарибяваща
 
Пафа е тая ми хвана окото LOCO

дайте няква игрица която има мислене и да не е базирана на Онлайн ами нормална игричка малко акъл да влагаш и да е зарибяваща

Аз играя Шах на Windows 7 .
 
ее нямам предвит Шах аз ако искам шах ще цъкам в djagi :D
 
ее нямам предвит Шах аз ако искам шах ще цъкам в djagi :D

най яката игра за мислене GTA xaxaxaxaxaxa Смях да става иначе за мислене си свали Heroes,Mafia,Kane and Lunch, --- не са чак толкова за мислене ама са готини заради забавните си мисии ;) а ако не те кефят 1 съвет ти давам следваи -> Start Button -> Game;s -> Minisweaper -> Soldier :D: xaxaxa
 
аз искъм нещо от рода на StarCraft или нещо друго дето е тактика и зарибявка :)
 
Я някой да ми обясни защо шибания WINDOWS се ебава така ялово с мене ... Начи проблема ми е следния ... Мъча се да инстална каквато и да е програмка и винаги ми пише "File is corrupt" или грешка еди ква си :0x123456789 .... Някой ако е имал такъв проблем моля да сподели как се оправя щото ми писна на всеки 2 дена да си преинсталирвам тъпия WINDOWS... Става на въпрос за XP SP2 ... :x
 
Май това се причиняваше от вируси. Дай една предстартова проверка на Аваст-а.
 
Я някой да ми обясни защо шибания WINDOWS се ебава така ялово с мене ... Начи проблема ми е следния ... Мъча се да инстална каквато и да е програмка и винаги ми пише "File is corrupt" или грешка еди ква си :0x123456789 .... Някой ако е имал такъв проблем моля да сподели как се оправя щото ми писна на всеки 2 дена да си преинсталирвам тъпия WINDOWS... Става на въпрос за XP SP2 ... :x
2 варианта (според мен) :
1.Целия ти компютър е заразен със вируса Sality
2. Колко битов windows ползваш ?
 
Last edited:
и аз това искам щото зе да ме дразни моя никнаме ако админа благоволи.. !!! ;)

Ти не ставаш ли нахален , много ме нервите ейтакива ПУТКИ
И ще ти кажа защо си ПУТКА защото те е страх да си попиташ аз съм тук от 2 години , а ти си дошъл преди 1 месец и тука оспами , изнерви всички и ся и това искаш .Като си ПУТКА и нямаш смелост да попиташ пръв ....
Пък и си тук от 1 месец не се ли чустваш малко неудобно да искаш. Ебати наглия тип копеле...
И с това NEVER BACK DOWN... JB Фенове не искаме , вън !

Edit: + това ти си избираш ник наме , представи си на колко наркотика си бил като си се регвал...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bacardi
и аз това искам щото зе да ме дразни моя никнаме ако админа благоволи.. !!! ;)

ХаХаХа (nqh)аз немога да разбера какъв човек си, "щото зе да ме дразни моя никнаме"(xaxa):bicycle:
 
Я някой да ми обясни защо шибания WINDOWS се ебава така ялово с мене ... Начи проблема ми е следния ... Мъча се да инстална каквато и да е програмка и винаги ми пише "File is corrupt" или грешка еди ква си :0x123456789 .... Някой ако е имал такъв проблем моля да сподели как се оправя щото ми писна на всеки 2 дена да си преинсталирвам тъпия WINDOWS... Става на въпрос за XP SP2 ... :x
Еми ти си мазохист ,братле ;):.
Не стига, че си с тъпите копия от замунда, ами и си и на SP2?!
Ти знаеш ли колко експлоита има за това чудо?

Сега вземи намери един нормален XP диск и му удари един рипеър на компютъра си. Изтегли си след това един Касперски или какъвто и да е антивирусен софтуер, който предлага Триал версия и си изчисти тъпия Салити. След това си инсталирай SP3 + всичките му ъпдейти и удари един CC Cleaner да си опрайш регистрите от тъпия Салити вирус и машината ще ти е като нова.


Ти не ставаш ли нахален , много ме нервите ейтакива ПУТКИ
И ще ти кажа защо си ПУТКА защото те е страх да си попиташ аз съм тук от 2 години , а ти си дошъл преди 1 месец и тука оспами , изнерви всички и ся и това искаш .Като си ПУТКА и нямаш смелост да попиташ пръв ....
Пък и си тук от 1 месец не се ли чустваш малко неудобно да искаш. Ебати наглия тип копеле...
И с това NEVER BACK DOWN... JB Фенове не искаме , вън !

Edit: + това ти си избираш ник наме , представи си на колко наркотика си бил като си се регвал...

Тийнейджърската възраст е възрастта, през която искаш да стиснеш света за гушата, но вместо това си стискаш пъпките.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Arr0gance