Говорилня

сетих се за коментара дето удари за сървъра ми и деазнам беше ми някак весело
 
сетих се за коментара дето удари за сървъра ми и деазнам беше ми някак весело

дай ми пари другия път.
 
а защо си мислиш че заслужаваш ? :D
 
а защо си мислиш че заслужаваш ? :D

аз действам, не мисля. тей ,че и ти последвай примера. ДЕЙСТВАЙ.
 
тей като немислиш а само действаш следвай няколко прости указания :
1. Влизаш в сайта от който си купил домейн mugamer.com
2. Логваш се
3. Редиректваш домейна към мойто IP
Е тогава мога ти платя до 30 лева.

BTW : Всички сте поканени на концерт-а по случай 40 години ПМГ (Природо математическа гимназия гр.Бургас), който ще се проведе на 6 март в зала (още не е сигурно коя). Ще свирим с групата, вход - свободен. Който дойде печели автограф и възможност за интервю :D:D
 
Last edited:
тей като немислиш а само действаш следвай няколко прости указания :
1. Влизаш в сайта от който си купил домейн mugamer.com
2. Логваш се
3. Редиректваш домейна към мойто IP
Е тогава мога ти платя до 30 лева.
simply stupid
BTW : Всички сте поканени на концерт-а по случай 40 години ПМГ (Природо математическа гимназия гр.Бургас), който ще се проведе на 6 март в зала (още не е сигурно коя). Ще свирим с групата, вход - свободен. Който дойде печели автограф и възможност за интервю :D:D
simply i do not care

Аз действам, но действията ми не трябва да бъдат обмисляни, защото това се предполага, че го е направила гениалността ми. Смятай, хахах.
 
дарк може ли да ръгнеш банер на angels ?
шш миийте си ръцете шот апетит а :x
 
Last edited:
Абе Мишо много си забавен по дяволите. Тази опцич "Personalization" я нямах затова преинсталирах Windowsa смешка.

Десен бутон на картинката> set as desktop background бе смърф, само се погледни колко си щръкнал. Как може да преинсталираш уиндоус за нещо, което спокойно можеш да намериш в контролния панел
P.s. Аз си карам с дефълт темите, щот ме марзи да ги сменя, ама пак не ме ебе :p
 
здрастииииии, разглеждах вбокс7 и попаднах на следните коментари на един видеоклип. В шок съм!

rjkwhd.png
 
Аз мърдам, ти мърдаш, аз мърдам, ти мърдаш... Ако мърдаме по-бързо, ще свършим по-бързо. Що е то?

Шах
 
здрастииииии, разглеждах вбокс7 и попаднах на следните коментари на един видеоклип. В шок съм!

rjkwhd.png

Горният е по-близо (rofl)
 
Мишенце, престани не съм ограничен нямах я тази опция по принцип се оправям не се пали.Нямах тази опция бях със Basic Windows 7 и не ги намерих. Преинсталирах го и всичко е ток и жица ! {}