Говорилня

Хора някой който слуша drum and bass може ли да ми препоръча някой групички от сорта на pendulum , prodigy , mitsabishi ... 10x

Neutral point, Hadouken!, UFK DNB COLLECTION. Dubstep - Nero.
 
Я кажете как да презаредя страницата и да отиде към друг линк примерно с мета или сас header("Location: ..."); но да отваря в нова страница не на същата... смисъл след като се презареди като препраща да отвори сащата страница и нов таб... :) ае мерси :D
 
Абе момци.. като пиша в скайп и се върна примерно съм объркал някоя буква и почва да ми трие текст-а защо така :(
 
как като са върнеш? дясно копче на реда в който си допуснал грешка и edit text
 
как като са върнеш? дясно копче на реда в който си допуснал грешка и edit text

Имам предвид - написал съм думата грешно:
кфо стаа ... И искам да я оправя цъкам след К и пиша 'а' и се трие Ф-то нещо такова е не мога да го убисня.. :D:
 
Ресни си компа и ще се оправи тва се прави някак си с някое копче но забравих с кое затва рес и ще се оправи :)
 
  • Like
Reactions: Arr0gance
К'во става пичове? Леле тоя форум колко се е разрастнал :) Спомням си преди време 3-4 човека имаше :) Джиткате ли МУ? ;щ
 
К'во става пичове? Леле тоя форум колко се е разрастнал :) Спомням си преди време 3-4 човека имаше :) Джиткате ли МУ? ;щ

Still KozMu fan?
 
Старото добро KoZMu .Не съм му фен в момента ,ама преди ставаше :П
 
Старото добро KoZMu .Не съм му фен в момента ,ама преди ставаше :П

Помня те аз.. Играеше го, когато беше на 97d retail 5.
 
Дам , как се пишеше? 97 d retail 3/4/5 всичко играех ,ама после го развалиха много.Спрях да играя Козмуто започнах battlezone ама там работата не беше чиста :Д
 
ща спукаааааааааааааааам на джага :Д самоче не сам от ВН ;[ иначе лятото редовно цакам има една джага пред тралалато мн добра на нея мн пари сам фарлил. . . :Д