[Help] Влизане в Комп

D3nKa7abg

New Member
Joined
Dec 9, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Някой може ли да ми помогне с следния проблем: Гледам че някой хора ми влизат компа ей така .. вече 2 пьт ми се бьгва пс-то .. моля ако някой може кажи някви защити или да ми хелпни направо да пиши
 
ам слагай си анти вирусна и sygate firewall може и да имаш пусната програма като vinvnc или teamviewer и да ти знаят паролата.
 
Firewall си пусни! също си сложи и Sygate Firewall Също така си сложи парола на администратора и си изклиючи Remote Desktop от Start>All Programs>Accesories>Communications>Remote Desktop Conection
 
Last edited:
защо ли това ми намирисва на бак доор скрипт в сайта ?
 
ам слагай си анти вирусна и sygate firewall може и да имаш пусната програма като vinvnc или teamviewer и да ти знаят паролата.

100 % sygate няма да му помогне ^^
И от ремоте-а не е ... То ако е с него няма как да не забележи че някой му бъзика из PC

Както Omaru и аз съм убеден че му влизат в PC от някой backdoor от сайта
 
да не би случайно да си с bz style? ... смени си уеба и няма да имаш проблеми ;)
 
100 % sygate няма да му помогне ^^
И от ремоте-а не е ... То ако е с него няма как да не забележи че някой му бъзика из PC

Както Omaru и аз съм убеден че му влизат в PC от някой backdoor от сайта


Аз знам от как му влизат в компа DenKa пиши ми на Скайп има дупка която е в тайна няма да се споменава!
 
Аз знам от как му влизат в компа denka пиши ми на Скайп има дупка която е в тайна няма да се споменава!

ахааххаха ОБЩЕСТВЕНА ТАЙНА ЛИ Е само ламерите не я знаят....
 
Като гледам "NoFeaR", какъв е умник и как ги знае дупките... направо не спирам да се смея... има качен shell, който явно е криптиран и ще го намериш на кукуво лято, уви ако не е използван base64, ще ти е по-лесно но ако работиш така както пишеш си ми ясен...
 
И аз мисля че е от сайта някаде .. щото вече ми писна си пренсталвам пс-то През 3-4 дена някой ми качва вироси и т.н :x
 
Като гледам "NoFeaR", какъв е умник и как ги знае дупките... направо не спирам да се смея... има качен shell, който явно е криптиран и ще го намериш на кукуво лято, уви ако не е използван base64, ще ти е по-лесно но ако работиш така както пишеш си ми ясен...


Гасо по принцип този шел го слага Real и за това реших да не го споделям.
 
Kaspersky Anti Hacker 2009 Дано сме открили топлата вода
 
Last edited:
Caspersky ^^^ :D:D:D не е ли Kaspersky но по - добре Kaspersky Internet Security 2009
 
caspersky ^^^ :d:d:d не е ли kaspersky но по - добре kaspersky internet security 2009

ами Омару да ти кажа чесно аз преди да преинстална компа бях с нея ... ама не обрущам внимание на името :Д