[Help] Проблем при влизане в сървъра

s0Ldi3R

New Member
Joined
Jun 25, 2008
Messages
51
Reaction score
9
Здравейте.

Отдавна не съм писал тук, но ето, че ми се наложи и се надявам да ми помогнете.

Имам следния проблем - направих сървъра (S3 Ep1), изтеглих клиент 1.04h, няма грешки, всичко изглежда, че е добре, но проблемът идва, когато пусна клиента и се свържа със сървъра. Избирам си сървъра и хоп Disconnected.

Ето и снимка, за да видите какво имам предвид:
http://picbg.net/img.php?file=ee477c3ecef746db.PNG
 
Last edited:
сложих линк към снимката, че бях объркал.
 
едитнал ли си main.exe пач сложил ли си в клиента провери си всички ИП-та и дали са ти отворни определените портове
 
от клиента няма да е то щом му излиза сървъра начи го е нагласил съмнява ме нещо от портовете или някое ип прегледаи отново файловете дали си пропуснал нещо ако не си званни на доставчика ти и им кажи да ти отворят всички портове.
 
аз съм отворил всички нужни портове - 44405, 55901 и 55903, така че не мисля, че това е проблема. файловете съм ги редактирал, какво трябва. ще видя ip-тата да не би да съм оставил някое непроменено, но засега пробвам само с 127.0.0.1, защото го тествам, но не знам дали това не е проблем...
 
This can be a main problem.. i had it with my Season 3 episode 1 server
Open main with main editor and change the Client serial..
 
аз съм отворил всички нужни портове - 44405, 55901 и 55903, така че не мисля, че това е проблема. файловете съм ги редактирал, какво трябва. ще видя ip-тата да не би да съм оставил някое непроменено, но засега пробвам само с 127.0.0.1, защото го тествам, но не знам дали това не е проблем...

пробвай с wan ip