Весела Коледа

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Искам да ви пожелая(малко от рано де,ама да не ви пука) на всички, весела Коледа !!! Много подаръци ,много усмивки ,много радост и най-вече, да пиете с мярка и удоволствие,защото къде отива вкуса на алкохола ако той не е с мярка :D:
 
Благодаря :) пожелавам същото и на теб, и пожелавам на всички да си прекарат възможно най-весело :)
 
багодаряя оха ся ква мацка сам си запюл !! :D: Пожелайте успех (rofl)
 
Мерси да си жив и здрав .
Аз пожелавам на всички много здраве , щастие , късмет и любов в живота.
Също така ви пожелавам да си изкарате много хубаво и забавно празниците !!!
Поздравявам и екипа на Darksteam , че така усилено работеха за да имаме всичко на ТЕПСИЯ както се казва и да продължават все така да ни радват.
АЙДЕ ЧЕСТИТО !!!
 
Честито,аз за коледа съм рожденник :p
 
Искам да ви пожелая(малко от рано де,ама да не ви пука) на всички, весела Коледа !!! Много подаръци ,много усмивки ,много радост и най-вече, да пиете с мярка и удоволствие,защото къде отива вкуса на алкохола ако той не е с мярка :D:

Благодарско ! Да ти са връщат и при тебе пожеланията . Най - важно внимавай с алкохола, той е много опасен по тия времена, защото е много. За тази цел си запази стая в изтрезвителното. Нощувка + закуска :D:



ПС:тва е от мене пак наспамих яко
 
//off

i_m_with_stupid_jpg.jpg


Извинете за голямата картинка, но постът на ДидоГоспод си заслужаваше ;D

//on

Честити празници и от мен, и за да не повтарям казаното горе, ще добавя само - много усмивки и по-малко грижи през новата година (а и по празниците)! :)