Българите ставаме малцинство у нас до 2050г

чакайте ,чакайте :D:
 
аз кво да направя като са ебат без да мислят, те заради това повечето от българите гледат да емигрират..
 
аз кво да направя като са ебат без да мислят, те заради това повечето от българите гледат да емигрират..

това е един от факторите че ще станем малцинство но др проблем е точно това че всеки вика аз кфо да направя и не му пука
 
ми кво да нпаравя е ай кажи ми
 
ти секи ден работиш по въпроса ти ставаш като бойко борисов "да бе щеви оправим пътищата" и чакаме вече 3 години да ги оправат
 
ти секи ден работиш по въпроса ти ставаш като бойко борисов "да бе щеви оправим пътищата" и чакаме вече 3 години да ги оправат

тва ня стане

@темата, аз се изнесох вече от бг
 
Да почваме да ги избиваме докато е време :x
Толкова ли е трудно да ги изселят... да направят закон да плащаш за всяко родено мангалче да видим дали ще се плодят толкоз...
 
те се множат като хлебарки пръкне ли се 1 циганин след 1 година вече са милярдо стадо цигани! :D
 
Една година, една пушка, една чанта патрони и всичко по мед и масло. :D
 
Толкова ли е трудно да ги изселят... да направят закон да плащаш за всяко родено мангалче да видим дали ще се плодят толкоз...

Ако се намери начин да ги изселят добре, ама нали се сещаш, че ако сложат подобен закон ще ни изкарат (останалия свят) расисти и дискриминанти и ще си правим лаф-мохабет с мишките в канала. Ако ме разбираш правилно. Не вярвам да се намери начин да се отървем от тях...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sunwalker
Ами дори и да ни излезе име, решения просто трябва да се вземат! Каде в някоя страна има депутати от други страни? Само в българия- турската инвазия. Ами заради страха да не ни излезе име, ето до къде стигнахме... ще видим до кога ще го отлагат. Все пак тази държава е БЪЛГАРИЯ, и заради "някой" хора аз ли трябва да се срамувам да се нареча българин? Циганите това, циганите онова, те не са виновни за живота който живеят... ГЛУПОСТИ! Че кой е виновен, ние ли? Все пак за да ги мразим, си има причина, нали? Не всички са такива? Ми тогава за какво са ви все в устите?
 
  • Like
Reactions: crazyboy
Хора, искрено ви моля да не дискутирате такива теми във форум, предназначен за компютърни игри, развлечение и т.н., поради простата причина, че се излагате и падате на нивото на циганите.
Всички ги хейтват(те са си за хейтване), но по-голямата част от т.нар. хейтъри нямат моралното право да го правят.
Замислете се върху следните "критерии", които би трябвало да покривате, за да може наистина да се имате за по-висши от циганите:
1.Имате ли нужното ниво на грамотност по български език?
2.Имате ли образователния ценз и компетентността нужна за по-нататъчно развитие?
3.Имате ли перспектива за това в коя сфера да се реализирате и правите ли нужното?
4.Ако вече сте се реализирали, усъвършенствате ли уменията си?

и сега следват нападките от хората, които не са разбрали за какво говоря...

Лека вечер.
 
  • Like
Reactions: Blacko and AirwaveS