[Help] Ако може някой да ми помогне

*HoPe*

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен!
Чудя се дали някой от този форум ще може да отдели малко време за да ми направи един сървър на му онлайн знам някой работи но не всичко.
Компа ми е силен интернета ми е бърз нямам никакъв проблем ... Единствения проблем е че съм със Линдолс 7.Ако може някой да ми помогне или по точно да ми го напраи не нещо особенно нещо по обикновенно със някакви минимални защити... ;)

Skype:badboy4011

Благодаря предварително!
 
НЕ е толкова трудно дори нищо да не разбираш, ще успееш сам.Чети уроци,теми и ще разбереш :)
 
Чел съм опитвал съм ама инсталлвам SQL,xammp или там как беше и стигам до там където да си добавям ИП-то и до там .. !
 
Искам версия 98r ... просто моля някой който разбира добре от му да ми го направи ;хх... skype:badboy4011 моля ви хора ;) помогнете !
 
Last edited:
Не е трудно инсталваш SQL,слагаш файлове в папка D:/MuServer нагласяш Ип-та, после правиш MuOnline и Ranking, xamp инсталваш слагаш уеб и си готов :)НО отделен е въпроса колко ще са бъгнати файловете :D
 
На теория го знам но на практика не го мога!За това, търся помощ!
 
Искам версия 98r ... просто моля някой който разбира добре от му да ми го направи ;хх... skype:badboy4011 моля ви хора ;) помогнете !

xaxa камене сървър ли ще си правиш ве бот :D
 
Ще се опитам ;) Що проблем ли има ?
 
Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен!
Чудя се дали някой от този форум ще може да отдели малко време за да ми направи един сървър на му онлайн знам някой работи но не всичко.
Компа ми е силен интернета ми е бърз нямам никакъв проблем ... Единствения проблем е че съм със Линдолс 7.Ако може някой да ми помогне или по точно да ми го напраи не нещо особенно нещо по обикновенно със някакви минимални защити... ;)

Skype:badboy4011

Благодаря предварително!

Аз ще ти помогна!
Не искам нищо в замяна, освен да се учиш кое как се прави! ! !
Ще ти пратя скайпа ми на ПМ след малко.
 
xaxa камене сървър ли ще си правиш ве бот :D

От ей такива боклуци като теб ми се повръща :& ! ! ! !
Вместо да го насърчиш ти . . .
Абе ужас, банда мишоци сте повечето!
 
xaxa камене сървър ли ще си правиш ве бот :D

PLMN не забравай че и ти беше бот а и сървърът ти не е хич велик спиран е повече пъти от колкото теми има в форума

п.с. всеки е бил бот но се е научил
 
  • Like
Reactions: darkkingh
PLMN не забравай че и ти беше бот а и сървърът ти не е хич велик спиран е повече пъти от колкото теми има в форума

п.с. всеки е бил бот но се е научил


Че @PLMN не е ли бот и сега ?
 
Че @PLMN не е ли бот и сега ?

Абе него знам какъв е незнам от колко време се занимаBа с Му Онлайн аз се занимавам по-малко от месец но научих доста работи с много труд и мачение. Както гледам неговия сървър на месеца сигорно 10 пати го спира, това е уникално сървърче 1 ден работи 2дена не работи (chuckle)(chuckle)
 
Абе него знам какъв е незнам от колко време се занимаBа с Му Онлайн аз се занимавам по-малко от месец но научих доста работи с много труд и мачение. Както гледам неговия сървър на месеца сигорно 10 пати го спира, това е уникално сървърче 1 ден работи 2дена не работи (chuckle)(chuckle)

Пусни твоя сървър да видим колко ще се задържи.
 
Абе него знам какъв е незнам от колко време се занимаBа с Му Онлайн аз се занимавам по-малко от месец но научих доста работи с много труд и мачение. Както гледам неговия сървър на месеца сигорно 10 пати го спира, това е уникално сървърче 1 ден работи 2дена не работи (chuckle)(chuckle)

Ти право на коментар нямаш!
Първо са научи да пишеш, после коментирай хората!

И кой ти е сървъра ако не е тайна ?
 
Ти право на коментар нямаш!
Първо са научи да пишеш, после коментирай хората!

И кой ти е сървъра ако не е тайна ?

Ако ми остане време ще пусна 1 тема после, ся нямам време ще излизам!
Wellcome to Elven Mu
 
Аз не съм искал да ме обсъждате какъв нооб съм.Да, нооб съм признавам си го и точно заради това търся помощ и смятам, че в този форум има достатачно пичове.За това писах тук!
 
От ей такива боклуци като теб ми се повръща :& ! ! ! !
Вместо да го насърчиш ти . . .
Абе ужас, банда мишоци сте повечето!

Ей смешник я се скрии с мизерното си му,някъв новак ми се прай я са скрии там от където си излязал и не се връщай!