[Dev] Моя първи дизайн за Mu

Кода: background: #000; width: 300; height: 300;, генерирал картинка така ли? Добре, като генерира картинка, защо не я изтеглиш, дай дясно копче върху черното петно и дай запази като картинка? Ммммммм, трудно..., а или пък защо не влезеш в CSS да видиш линка към картинката, ако е сложена там? За тебе всичко което има цвят е картинка ли? Ми то тогава и текста е картинка..., интересна логика...
 
  • Like
Reactions: MeMoS
Ми не всъщност е съвсем обратното. Нямаше да има JS без Java.

Двата езика нямат нищо общо освен думата Java. Дори без Java щеше да има JS. Както и да е.
 
Двата езика нямат нищо общо освен думата Java. Дори без Java щеше да има JS. Както и да е.

Javascript е повлиян от много езици: C, Scheme, Perl, Java и др.
Истинското име на Javascript e Mocha след това преименуван на Livescript, но този език всъщност не е придобил твърде голяма популярност, за това после се преименува на Javascript. Причината за това е, че тогава езикът Java е бил много известни и хората като чуели Javascript си мислили, че това е нещо по-добро от Java и така се разпространил езикът.
 
Ето сам потвърди думите ми. Стига за това. Надявам се и кода за модулите да не е от тук-от там...
 
Брей ... имало и малко мислещи :D !!! Нормално е да има сайтове със и без снимки но без снимки е адски сакато, пробвал съм :)


ето само с css3 няма снимки и добре изглежда
1e616576295a0a7e.PNG
 
Няма нито един сайт, който да не използва картинки. Всъщност дори и кода {background: #000; width: 300; height: 300} генерира в браузъра картинка с цвят черен и ширина и височина 300px. сайт.

Actually it generates a point.
P.S.: So much spam...
 
Това което казва моето фр магусс има от части вярно от части невярно, но все пак css-a генериран от браузъра си е във вид на пиксели които ние възприемаме като изображение (картинка). Някой ако не ми върва, че със css неможе да се направи картинка която както по горе казват, че неможело да се свали което няма нищо, е' възможно е но ще е голяма играчка докато се направи всеки пиксел ...
И относно това за модулите няма да е буламач, защото се пишат от мен, а аз си разбирам от работата... който иска да ми дойде :)
 
Уохо ще видим какво ще направите. :)
 
Уохо ще видим какво ще направите. :)

Ние сме правили и правили, не е хрумване от вчера! Проекти има изпълнени и други които сега почваме :). Така че не говоря просто ей така.
 
Важното е, че цялостният вид на сайта е базиран на CSS.
 
К'во става тука за 1 Redesing стана караница на мен ми харесва как го е променил макар и малко 8.5/10 :D
 
Javascript е повлиян от много езици: C, Scheme, Perl, Java и др.
Истинското име на Javascript e Mocha след това преименуван на Livescript, но този език всъщност не е придобил твърде голяма популярност, за това после се преименува на Javascript. Причината за това е, че тогава езикът Java е бил много известни и хората като чуели Javascript си мислили, че това е нещо по-добро от Java и така се разпространил езикът.

Какво бихме правили без гугъл (think)
 
Какво бихме правили без гугъл (think)
Това го знам от лекциите на Telerik.


Я погледни от коя дата е коментара. (xaixai)
А колкото до уеба, искаш ли да ти кажа през кое ми е както за него, така и за теб? (chuckle)

[/B]

Знам от кога е коментара, но някой е изтрил следващите коментари и се ядосах много.
Не ме интересува през какво ти е, ама никак.

И спрете да спамите, ба*хти хората..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
Айде бе деца! Какво стана?
 
Почнете. Колко хора биха се навили от този форум да измислят дизайн на професионално ниво (не съм казал, че моя е на такова) и биха тръгнали да пишат система за него ? Сигурно ще се броят на пръстите ми на двете ми ръце.

Не мога да разбера какво толкова недоволствате, като ще имате един хубав дизайн с добра система free ?


Разбрах ти намека, но няма да коментирам.

Ако бях избрал да направя същия дизайн със светли цветове (бяло,светло сиво) едва ли щяхте да се досетите за този дизайн на Zielsko, ама на...


ще го кажа с прости думи за да ме разбереш по лесно е да почнеш от начало от колкото да се мъчиш да правиш някъв репик на някой сайт като накрая единствената разлика е 1 2 картинки по различни толкова труд да смениш 2 картинки по добре от 0 но да знаеш че си направил нещо от колкото да смениш 2 картинки и да кажеш леле колко съм добър в правенето на дизайн ... това са само залъгванки един човек който е решил да си прави сървър и ако иска наистина да успее е да създаде нещо ново което до сегашните сървъри като дизайн са няма ли това малко от малко ще покаже на потребителите че сървъра може да не е поредната боза защото ще си се постърал да видят нещо ново едно от най важните неща е сайта и след това останалата част от сървъра!

Лично мнение!!!