[Dev] Моя първи дизайн за Mu

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
Както се подразбира от заглавието това ми е уж първия дизайн за MU сайт. Всъщност идеята на дизайна лежи на един друг дизайн, видян само под формата на JPG с ужасно качество и всичко тръгва от там. В този дизайн е взета само структурата на сайта и 3 основни цвята #141414,#181818;#c9fd00. Мисля да споделя само част от проекта за сега, защото не е довършен докрая. Всъщност такъв истински реализиран уеб дизайн в интернет на играта MU не съм видял и не нарушавам никакви авторски права и т.н. ако тръгнете сега да ме критикувате как съм копирал уеб дизайн, идеи и т.н. просто споменавам. Притежавам цялото PSD на дизайна, който съм направил от нулата.

Дизайн и система: Сайтът ще бъде кодиран от мене, а системата ще бъде от maxell4o.
Демо: ще има до 1 месец.
Project name: Maxamuss web 0.3

Сайт: 30%
Дизайн: 90%
Администраторски панел: 0%
Система за менюта: 80%
Система за новини: 0%
Система за смяна на езика: 100%
Вход модул: 10%
Модул регистрации: 10%
Модул изтегли: 0%
Модул класации: 0%
Форум: 0%


И ето как изглежда:

4909214P.png


Предишни системи от Maxamuss Group:
  • Maxamuss web 0.2
    • Дизайн и система:Дизайн и система maxell4o.
    • Демо: няма
    • Снимки: Image News
    • Project name: Maxamuss web 0.2
  • Maxamuss web 0.1
    • Дизайн и система: Дизайн maguss4o, дизайн и система maxell4o
    • Демо: Maxamuss Mu :: News
    • Project name: Maxamuss web 0.1
 
Last edited:
Това с какво са прави? Цел разпространение на МУ-то ви ли? Не мисля, че е позволено... И не мисля, че нещо което няма да бъде Release-нато free има място в Development...
 
MeMos, бъркаш се! Нямат нищо общо!!! :D:
 
  • Like
Reactions: s0ff7
Айде сега ако MaGuSs каже че не е копирал нищо ще се гръмна :D:
 
  • Like
Reactions: s0ff7
Всъщност идеята на дизайна лежи на един друг дизайн, видян само под формата на JPG с ужасно качество и всичко тръгва от там.

..........
 
Ultra copied from mr.Zielsko..
But 5/10 for the work.
 
Last edited:
да виждаш някъде права за оригинала? (think)

MaGuSs said:
Всъщност такъв истински реализиран уеб дизайн в интернет на играта MU не съм видял и не нарушавам никакви авторски права и т.н. ако тръгнете сега да ме критикувате как съм копирал уеб дизайн, идеи и т.н. просто споменавам.

Добре да кажем, че това е Redesign проект със система от Maxamuss Group. Съгласни ?!? бах*ти човек не може да се опита нещо да направи.
Пък и дизайна на един сайт е по-маловажен от системата, която използва.

П.П. Дизайна има само 30% съвпадение с оригинала. Пък и ако използвате image търсачката на Google никъде няма да ви се покаже оригинал.
За някой web може и да се направи изключение и да се пусне free версия.

Аре като сте толкова "надъхани" направете 70% redesign на даден уеб.
 
Last edited:
Добре да кажем, че това е Redesign проект със система от Maxamuss Group. Съгласни ?!? бах*ти човек не може да се опита нещо да направи.
Пък и дизайна на един сайт е по-маловажен от системата, която използва.

П.П. Дизайна има само 30% съвпадение с оригинала. Пък и ако използвате image търсачката на Google никъде няма да ви се покаже оригинал.
За някой web може и да се направи изключение и да се пусне free версия.

Аре като сте толкова "надъхани" направете 70% redesign на даден уеб.

що да правим redesign, най-добре е да се почне от 0-лата...
 
  • Like
Reactions: enduwe
Какво искате от момчето бе ?! MaGuSs е точен като крик у пясък.
 
  • Like
Reactions: enduwe and Dungeon
що да правим redesign, най-добре е да се почне от 0-лата...
Почнете. Колко хора биха се навили от този форум да измислят дизайн на професионално ниво (не съм казал, че моя е на такова) и биха тръгнали да пишат система за него ? Сигурно ще се броят на пръстите ми на двете ми ръце.

Не мога да разбера какво толкова недоволствате, като ще имате един хубав дизайн с добра система free ?

Какво искате от момчето бе ?! MaGuSs е точен като крик у пясък.
Разбрах ти намека, но няма да коментирам.

Ако бях избрал да направя същия дизайн със светли цветове (бяло,светло сиво) едва ли щяхте да се досетите за този дизайн на Zielsko, ама на...
 
Last edited:
Добре да кажем, че това е Redesign проект със система от Maxamuss Group. Съгласни ?!? бах*ти човек не може да се опита нещо да направи.
Пък и дизайна на един сайт е по-маловажен от системата, която използва.

П.П. Дизайна има само 30% съвпадение с оригинала. Пък и ако използвате image търсачката на Google никъде няма да ви се покаже оригинал.
За някой web може и да се направи изключение и да се пусне free версия.

Аре като сте толкова "надъхани" направете 70% redesign на даден уеб.
аз не се занимавам с PS само за лого ако ми трябва (nod)
този дизайн е мой малко е стар и е само css
едит: видях горния ти пост и искам да попитам нещо ще качвате ли сайта free?
4910873v.png
 
Last edited:
Да казал съм го вече...
За някой web може и да се направи изключение и да се пусне free версия.

този дизайн е мой малко е стар и е само css
един сайт никога не може да е само CSS..

Сега ще кача и снимка на Maxamuss web 0.2.
Снимки: Image News design by maxell4o

П.П. Да добавя, че в Maxamuss web 0.3 в началната страница има само 10 картинки при кодване.
 
Last edited:
oooще oooще xD, 0.2v аз съм го правил (дизайна + системата)
за да не почнете да мръкнате за авторски права ...
 
един сайт никога не може да е само CSS..

естествено и HTML но мисля че това се подразбира и има много сайтове с html и css (без снимки)
 
естествено и HTML но мисля че това се подразбира и има много сайтове с html и css (без снимки)

Брей ... имало и малко мислещи :D !!! Нормално е да има сайтове със и без снимки но без снимки е адски сакато, пробвал съм :)
 
естествено и HTML но мисля че това се подразбира
Това е все едно да кажеш, че Java произлиза от Javascript. Ми не всъщност е съвсем обратното. Нямаше да има JS без Java. Разликата е, че Java е самостоятелен език също като HTML, докато Javascript и CSS не могат да се прилагат без наличието на HTML.

има много сайтове с html и css (без снимки)

Няма нито един сайт, който да не използва картинки. Всъщност дори и кода {background: #000; width: 300; height: 300} генерира в браузъра картинка с цвят черен и ширина и височина 300px. Предимството на това е, че с този код се увеличава скоростта на зареждане на сайт /защото иначе потребителя тегли всички картинки на сайта и нали знаеш, колкото по-сложен толкова повече картинки ще се използват и по-бавно ще зарежда сайта, независимо, че скоростта на сървър машината, ъплоада е например 1GB на секунда/. Но да оставим тази тема и да се върнем на нашата. Има такива сайтове, да, но кой знае какъв дебил ще го е писал. Дай ми моля ти се пример за такъв сайт, който няма нито една картинка, а в същото време сайта да бълва кеф? - няма такъв сайт.