[Help] Zen X Reset

EviL_Freak

New Member
Joined
Jul 22, 2008
Messages
95
Reaction score
6
Някой може ли да ми даде този скрипт зен X rest и за ресет левел да кажем 380~400 и да дава 20 бонус точки.

Благодаря предварително :)
 
И на мен ми трябва тоя код моля някой да го каже плс
 
за този скрипт ти трябва стабилна машина защото работи с SQL JOB това е кодче което SQL работи с него и товари яко ако ти е слаб компа няма смисал да го слагаш защото ще ти става лаг ....
 
глупости... той ти говори за php скрипт...
 
ами да си опише като хората какво иска аз в момента немога да разбера какво точно иска
 
ами да си опише като хората какво иска аз в момента немога да разбера какво точно иска

Искам php кода на всеки ресет да се дига зена - примерно 1-я рес да ти иска 10 милиона зен 2-рия 20 милиона зен да ти иска (y)
 
$lqlq = $promenlivata na resovete * 10000000;
$lqlq2 = $promenlivata na parite - $lqlq;
и после долу си пишеш при ъпдейта money='$lqlq2'
 
Искам php кода на всеки ресет да се дига зена - примерно 1-я рес да ти иска 10 милиона зен 2-рия 20 милиона зен да ти иска (y)

Заповядай. Имаш да си наместиш 2 неща:
- $row['Resets'] - променливата пред ключа ($row), и ако е използван mssql_fetch_row() и самия ключ. (Resets)
PHP:
$prize = 10000000; //С по колко да се вдига
$resets = $row['Resets']+1;
$money = $prize*$resets;

- и в самата SQL заявка намираш Money и го правиш на : Money=Money-$money
 
Може ли някой да ми го направи това ето го файла --- Тук и също ако може да бъде направено като си направиш нов героя strent,aggility,vitalyti,energy да започват от 100 точки а не от 25 :)
 
Дал си грешен файл.
 
Може ли някой да ми го направи това ето го файла --- Тук и също ако може да бъде направено като си направиш нов героя strent,aggility,vitalyti,energy да започват от 100 точки а не от 25 :)

дай файла includes/character.class.php
 
Може ли някой да ми го направи това ето го файла --- Тук и също ако може да бъде направено като си направиш нов героя strent,aggility,vitalyti,energy да започват от 100 точки а не от 25 :)

Това не се прави със пхп затова е малко по трудно :)
Колкото до файла, овер ти го е написал кой да дадеш. Ако искаш ме намери в скайп и ще ти го направя.
 
Хах то даже го има направено
//$resetmoeny=$row[2]-($muweb['resetmoney']*($row[1]+(1)));
$resetmoeny=$row[2]-($muweb['resetmoney']);

$resetmoeny=$row[2]-($muweb['resetmoney']*($row[1]+(1)));
//$resetmoeny=$row[2]-($muweb['resetmoney']);
Смени само това в тоя последния фаил дето си го дал :)
 
Хах то даже го има направено



Смени само това в тоя последния фаил дето си го дал :)
Може ли да те помоля да го направиш ти и другото което искам ако може да бъде направено streng , aggility , vitalytu , energy като си направиш нов герой да започват от 100 точки а не от 25 (hi)
 
Файла с 2те промени

say-thanks.jpg
 

Attachments

  • character.class[1].rar
    6.9 KB · Views: 3
Last edited:
Файла с 2те промени

say-thanks.jpg


ERROR
Character da Does Not Exist!
ERROR
da Need (10000000*(+(1))) Zen To Reset!
ERROR
da Need Level 350 To Reset!

Нестава дава ми тоя ерор героя ми е 350 лвл и имам зен пак дава тая грешка и точките не почват по 100 (shake)
 
Мен ме съмнява тва дето не ти съществува героя.
Има няква грешка другаде.
Иначе пробвай така:
 

Attachments

  • character.class[1].rar
    6.9 KB · Views: 14
  • Like
Reactions: sa_lamer
Мен ме съмнява тва дето не ти съществува героя.
Има няква грешка другаде.
Иначе пробвай така:

Благодаря ти много :)