[Help] Zen Drop

soul_93

New Member
Joined
Sep 4, 2009
Messages
6
Reaction score
0
от къде се наглася зен дропа?
 
в какъв смисъл? какво искаш да го правиш?
 
Зен дропа зависи от нивото на чудовищата. Дигни нивото на някое от животните и ще ти пуска повече зен от него. (happy) Ако това искаш да нагласяш.
 
Last edited:
data/commonserver.cfg май от там беше (;
 
data/commonserver.cfg май от там беше (;

От тук може да промени времето за което зена да стои на земята. Също така от тук може да се промени и повече зен да пада (с вдигане на "Exp" се вдига и зен-а)
Пример:
Ако "Exp" си го сложил на 300 като влезеш в арена на 250 левел ще ти пада по 2мил (примерно)
Ако "Exp" е на 1000 когато влезеш в арена на 250 левел тоя път от 2мил ще ти пада по 15мил (да кажем).

Зена може да се промени и от левел-а на Чудовищата.

Левел-а на чудовищата може да промениш от (data/monster)

Надявам се да съм ти помогнал с "Zen Drop-a" (chuckle)
 
мерси ... все пак с правене на сървъри се занимавам няма има 3-4 дена ;}
 
промениш ли левела на чудовищата се готви за бъгави монстери примерно ако направиш един монстер с 20лвл по силен той ще дава повече експ по силни итеми.. и повече зен
 
А случайно да сте чували за една опция в commonserver.cfg "Zen Duration TIme= 100?
 
@achov - аз не съм ли я описал тази опция ? в поста си по горе където му обяснявам че от там може да промени времето за което зена да стои на земята.
 
@achov - аз не съм ли я описал тази опция ? в поста си по горе където му обяснявам че от там може да промени времето за което зена да стои на земята.

sorry не съм обърнал внимание
 
относно това със зен дропа... веднъж бях объркал левела със hp и стана майтапа, когато монстъра дропваше по 60 милиона :d
левелът му беше 3000 :d
 
ами мисла че е data/commonserver.cfg
 
от къде се наглася зен дропа?

по принцип става и от лв на монстерите колкото по голям лв е толкова повече зен пада от него (rock)