[Help] You are disconnect from the server

На GameServer накрая дава ерор само
 
какъв ерор даи снимка да видим ;) и ще се опитаме да помогнем
 
Ми пише само error и некакви китаиски букви ...
 
Здрасти. Значи аз съм със същия проблем. Така .. едитвам main.exe с ultraedit заменям ИП , версия и сериал. Проблема ми идва след като запазя промените, main.exe вече не се стартира излиза ми ерор "The parameter is incorrect". От доста време се ровя, пробвах с доста различни програми за едитване но така и не намерих решение. (:|
 
Здрасти. Значи аз съм със същия проблем. Така .. едитвам main.exe с ultraedit заменям ИП , версия и сериал. Проблема ми идва след като запазя промените, main.exe вече не се стартира излиза ми ерор "The parameter is incorrect". От доста време се ровя, пробвах с доста различни програми за едитване но така и не намерих решение. (:|

не използвай Hex or UltraEdit не е за теб, ползвай MainEditor или Vertoool
заповядай за стари версии едитор
 

Attachments

  • MainEditor English.rar
    27 KB · Views: 25
не използвай hex or ultraedit не е за теб, ползвай maineditor или vertoool
заповядай за стари версии едитор

извинявай. не уточних, че съм го пробвал този едитор. версията ми е 1.02.03. явно ще ми трябва друг. а за вертооол немога да го открия.
 
Last edited:
тогава пробвай този за нови версии
 

Attachments

  • Main Cracker.rar
    6.1 KB · Views: 17
  • Like
Reactions: TheNIKe
тогава пробвай този за нови версии

Здрасти. Пробвах и с този и пак нестава. Имам чуството, че не сменя точното АйПи в main.exe . Вече незнам какво да правя. Версията която съм пуснал е Seson 2 ep 3.

IP = 77.77.48.213
Version = 1.02.03
Serial = k5lEopalwaudns8h
На някой ако му се занимава , моля да го едитне ще съм много благодарен.
 
1-во Провери отново main.exe
2-ро провери ип-тата дали си ги сменил навсякаде
3-то Ползвай Порт 44405
4-то Използваи thanks бутона (dance2)
 
  • Like
Reactions: TheNIKe
1-во Провери отново main.exe
2-ро провери ип-тата дали си ги сменил навсякаде
3-то Ползвай Порт 44405
4-то Използваи thanks бутона (dance2)

Съмнява ме main.exe . АйПитата са сменени всички. нещо неможем да се погодим с този main.exe.
 
Съмнява ме main.exe . АйПитата са сменени всички. нещо неможем да се погодим с този main.exe.

za koq versiq stava na vapros ??
 
дай си майна даи ип кеото да му сложа и сериал.
 
  • Like
Reactions: TheNIKe
дай си майна даи ип кеото да му сложа и сериал.


IP = 77.77.48.213
Version = 1.02.03
Serial = k5lEopalwaudns8h


Мерси.
 

Attachments

  • Main.rar
    1.1 MB · Views: 18
ip changed

за съжаление продълважа да ме изхвърля. няма промяна. немога да си обясна какво става (speechless). имам статично айпи , пробвах да сложа навсякаде wan ip, без никакъв резултат.
 
Някаква идея да има някои ? Сложил съм навсякаде публично айпи и пак нестава. Нямам firewall ... :s
 
Last edited:
трябва да се прегледат файловете така на сляпо никой неможе помогне
 
значи ... аз имам сащия проблем ... всичко нагласих ... мейна смених с мейнедитора .... но отново когато влезна ... ме дисконектва ... някакви идеи ???
 
значи ... аз имам сащия проблем ... всичко нагласих ... мейна смених с мейнедитора .... но отново когато влезна ... ме дисконектва ... някакви идеи ???

аз си разреших проблема като с мених файловете с други. вече ми писна и сложих едни от един аржентински сървър, но и тях нещо не ги бива много ... ама това вече е друга тема.