[Guide] Xampp Install

Защо ти е mysql ?
Не ти трябва, нали сървъра ти е на MSSQL2000 ?
 
Защо ти е mysql ?
Не ти трябва, нали сървъра ти е на MSSQL2000 ?


Нещо аз се обърках... нали втората опция на XAMPP е MySqL .. Според мен сайта не тръгва без него.. как мислиш ?
 
imam install sql ... Ama mysql mi dava nqkaf error (-1) ili ne6to takoa ... Znam 4i e nai slatko kat go naprai6 sam .. Ama kat ne razbira6 nqmam kak da go naprai6 ...


Да си чувал за КИРИЛИЦА ?
 
Нещо аз се обърках... нали втората опция на XAMPP е MySqL .. Според мен сайта не тръгва без него.. как мислиш ?

за сайт ти е нужно само apache-то дори да си изключил mysql пак ще ти върви даже лично съм го правил и без проблем..

Xampp е една от най-добрите програми и е подсигурена със малка защита за разлика от easyphp
 
untitled.JPG


имате ли идея защо ми дава тази грешка ???
 
untitled.JPG


имате ли идея защо ми дава тази грешка ???

Хората 543534 пъти ви казаха ,че доста програми затварят порта "80".

1. EasyPHP ти затваря 80-ката.
2. Как хем EasyPHP ,хем XAMPP ще инсталл и дори да стане , що ?
 
не просто проблема беше в самият Xampp смених го и всичко се оправи
 
Мен пак ми иска някакав пас и ИД... кат влизам в сите..
 
ми направил си акаунт и парола на xampp
 
E в коя папка на хампп се слага саита ?
 
Last edited:
от къде мога да да направя да пренасочвам субдомейните
 
Много добре е обяснено в kaldata .Real се е опитал накратко ,но мисля ,че ще е трудно за начинаещите .
 
Много добре е обяснено в kaldata .real се е опитал накратко ,но мисля ,че ще е трудно за начинаещите .
прав си :)::):::):
 
Connection with SQL Server failed! Error #119 гледах от guide и става така
 
Помогнете ми: като цъкна на START на FireZilla и ми дава ERROR: FireZilla FTP must be run as a Service
 
Last edited:
По принцип ако пускаш му сайт не изисква FireZilla да е пусната или mysql :) Само Apache
 
така имам 1 проблем който не мога да оправя мога да си влизавам в сайта на му единствено от localhost през външното ип не мога с реално ип съм защото се държеше до преди няколк одена цс сървър дори сега като съм направил му сървър пробвахме със фр-то дали може да влезе и влиза от apache в conf htt там нещо си беше непомна съм сменил където е 12.34.56.78:80 с външното ип и пак не става къде е проблема ? с рутер съм