[AD] x3remeMu S5 Ep4 Exp: 1000x Drop: 90%

EDIT: За сега приемам всякакъв вид критики, за да се помъча да направя едно приятно място за игра :) .

Ти хубаво приемаш всякакъв вид критики но само 2-3 неща оправи.
 
Ти хубаво приемаш всякакъв вид критики но само 2-3 неща оправи.

Някои от нас ходят на работа и не се чудят къде да си чешат пръстите по клавиатурата.
 
Еми тогава защо пускаш недовършен сървар ? А забравих да кажа и в Refuge няма чудовища... и не се знае каде падат итемите за 3-ти куест.
 
Еми тогава защо пускаш недовършен сървар ? А забравих да кажа и в Refuge няма чудовища... и не се знае каде падат итемите за 3-ти куест.

Проблема е фикснат. Всичко си работи ОК.
 
520 рестарта е макс статс. Мисля че са прекалено много направи на рестарт да дава поне 1000 points ? За да бъде 260 рестарта макс статс.


Вие какво мислите (think)



-------------------------------------

Аднати са монстерите в Barracks и Refuge. Вече можете да си изпълнявате 3-тия куест :).

Това не е истина има пропуск в клеинта цитирам "Ba3KaTa"

За това му пишете ако случайно не е афк и ще ви смени класа на героя.

screen022510080000.jpg


:D
 
Last edited:
Ba3KaTa мисля че е време да почнеш да работиш по сървара иначе нищо няма да стане от него. Хубав е но трябва да изчистиш бъговете. И подяволите влез в тоя форум виж този пич кво прави ;]

Скрийншот 1 - Виж колко стрейнт е качил на 16 реса. Аз толкова точки нямам на 25 реса :D.

1.png


Скрийншот 2 - Веднага след като забелязах статса му влезнах в играта и го попитах и виж какво ми отговори.

2.jpg


Предлагам ти да спреш сървара и да го оправиш кви са тея несериозни работи от теб как искаш сървара да ти потръгне ? И му дай един официален старт хората да си знаят и да са в очакване ..
 
Last edited:
Оправено е. Ресет системата на играта не беше нагласена да ресва точките. Благодаря все пак за критиките. Такива дребни неща няма как да ги забележа сам, не мислиш ли?
 
Сървъра е онлайн. Доста бъгове бяха изчистени. Не разбрах какво имаш в предвид под сериозност. На 2-3 дни сървър, какво искаш да е.


Въпросът е , че не е онлайн от 2-3 дни, а просто е пуснат преди 2-3 дни. x3m му до колкото си спомням го имаше още ореди 2 години. От него (Хостера) нищо сериозно не видях. Правеше се на хакер, когато бях начинаещ. Беше ме хакнал даже ^^

Edit: Или бъркам и сте пуснали сървър със същото име :D:
 
Last edited:
Въпросът е , че не е онлайн от 2-3 дни, а просто е пуснат преди 2-3 дни. x3m му до колкото си спомням го имаше още ореди 2 години. От него (Хостера) нищо сериозно не видях. Правеше се на хакер, когато бях начинаещ. Беше ме хакнал даже ^^

Edit: Или бъркам и сте пуснали сървър със същото име :D:

Тва не беще ли Bombata :D
 
Мне :D . Не знам тия кои са, нито какво са правили, нито с какво впечатление сте останали за тях. Единствения сървър, който съм правил на MU беше в една зала и локално се играеше доста :D. Та спретнах една малка верига, в която има и CS сървъри. Можеш да провериш също, че и домейните са регистрирани на различни хора :) тук.
 
x3mMu

Внимание само в х3мМу гранд ресетите продължават който реска ще сполучи ! САМО В Х3ММУ !
500 РЕСА = 5 000 КРЕДИТА ЗА УЕБШОПА
500 РЕСА = 1 ГРАНД РЕСЕТ
1 ГРАНД РЕСЕТ = 5 000 КРЕДИТА
ВНИМАНИЕ КОЙТО НЕЩО НЕ Е РАЗБРАЛ НЕКА ДА СЕ СВЪРЖЕ С АДМИНИСТРАТОР И ДА ПОПИТА СМЕЛО ( опция " Support " )
ВАЖИ ДО 28.ФЕВРУАРИ


(rofl)(rofl)(rofl)
 
x3mMu

Внимание само в х3мМу гранд ресетите продължават който реска ще сполучи ! САМО В Х3ММУ !
500 РЕСА = 5 000 КРЕДИТА ЗА УЕБШОПА
500 РЕСА = 1 ГРАНД РЕСЕТ
1 ГРАНД РЕСЕТ = 5 000 КРЕДИТА
ВНИМАНИЕ КОЙТО НЕЩО НЕ Е РАЗБРАЛ НЕКА ДА СЕ СВЪРЖЕ С АДМИНИСТРАТОР И ДА ПОПИТА СМЕЛО ( опция " Support " )
ВАЖИ ДО 28.ФЕВРУАРИ


(rofl)(rofl)(rofl)

Това к'во общо има с тази тема ? :eh:
 
Сървъра е онлайн. Доста бъгове бяха изчистени. Не разбрах какво имаш в предвид под сериозност. На 2-3 дни сървър, какво искаш да е.

Сайта изглежда добре.
Инфото за сървъра също.
9/10

Един приятелски съвет.
Първо нагласи сървъра, намери си 2/3-ма приятели, тествайте и когато видиш, че няма да се налага спиране, може играчите да играят спокойно и промените след пускането ще са леки и няма да се отразят на играта на играчите. Го пусни :)

Успех с сървъра!
 
Сайта изглежда добре.
Инфото за сървъра също.
9/10

Един приятелски съвет.
Първо нагласи сървъра, намери си 2/3-ма приятели, тествайте и когато видиш, че няма да се налага спиране, може играчите да играят спокойно и промените след пускането ще са леки и няма да се отразят на играта на играчите. Го пусни :)

Успех с сървъра!

Не мислиш ли че е кофти за играчите вече които са го почнали ??
 
Оф баси несериозната работа уж днес щяха да дойдат 500 кредита .. Сървара е заебан на един сърварен компютър и тва е.. Да не говорим за проблемите колко бавно се оправят.. Вземи съвета на DarkEvil без тва --> намери си 2/3-ма приятели ..

Лично мнение : През толкова време игра само 1 евент заварих нивки евенти админите си влизат за фън ... рескам рескам че ми писна на ... емм то така дори и за инвазия не ми се ходи като се сетя че има уеб шоп за кво да играя тоя сървар като не е с нищо по различно от другите ще почакам още 1-2 дена и накрая ще му цепа една майна и почвам Aura да разцъквам за кеф...
 
Оф баси несериозната работа уж днес щяха да дойдат 500 кредита .. Сървара е заебан на един сърварен компютър и тва е.. Да не говорим за проблемите колко бавно се оправят.. Вземи съвета на DarkEvil без тва --> намери си 2/3-ма приятели ..

Разбирам големия ти интерес относно раздаването на кредити на всички акаунти (chuckle)



ПП: Dark Evil, кой е казал, че сървъра спира? Единствено тази сутрин реснах машината, за да се ъпдейтне до последно.
 
Last edited:
Разбирам големия ти интерес относно раздаването на кредити на всички акаунти (chuckle)



ПП: Dark Evil, кой е казал, че сървъра спира? Единствено тази сутрин реснах машината, за да се ъпдейтне до последно.

Ъпдейт ? В какъв смисъл ?