[AD] x3remeMu S5 Ep4 Exp: 1000x Drop: 90%

Ba3KaTA

New Member
Joined
Mar 3, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Information::

-Server Name: x3remeMU
-Server Version: 1.07H
-Server Location: Bulgaria
-Server UpTime: 24/7

Server Information:
-Experience: 1000x
-Drop rate: 90%
-Bless Bug: Off
-Max level: 400
-Max stats: 65000
-Max items: +15+28
-Reset level: 400
-Reset Zen: 10,000,000
-Reset points: 1000
-Clear inventory: No
-ClearPK Zen: 10.000.000
-Guild create level: 180
-Server events:
Blood Castle
Devil Square
CastleDeepEvent
ChaosCastle
Crywolf
Golden Invasion's
And more & more

- Website: x3remeMU Private Server
- Forum: Soon

Host :
Intel Core Duo E5200 ~3,2 Ghz
RAM 4GB 1066 Mhz DDR2
Connection Speed:

Plovdiv (Bulgaria)
1170086384.png


Paris (France)
1170089113.png


Wellington (New Zeland)
1170090601.png


Хост компютъра е в сървърно помещение с непрекъснато токозахранване и интернет свързаност - 99,8 % от годината.
 
Last edited:
Headera е много зле, ама тотално ...
За уебсайта нямам думи..
3/10
 
4/10 Сайта не ми харесва...
 
Сайта е страшен.. само хеадера да се оправи и да няма уеб шоп
 
мъчиш се да направиш нещо но не се получава - пооправи си сайта - 6/10
 
Сайта е страшен.. само хеадера да се оправи и да няма уеб шоп

Ами аз до сега S5 EP4 без WebShop (за сериозен сървър говоря) не съм видял.
 
Сериозен ? има вирусче нода ми го зачита какво да правя сегa?
 
screen022310440000.jpg


Това винаги го изписва каквото име да напиша. :mad:

Първо оправете сървара а после го пускайте.
 
Сървъра е онлайн. Доста бъгове бяха изчистени. Не разбрах какво имаш в предвид под сериозност. На 2-3 дни сървър, какво искаш да е.
 
Пич вземи го смъкни тоя сайт малко надоло закрива ти бак граунда .. вкарай некой рендер и си 6+ не виждам какво трудно има ..... както и да е Успех !
 
Някой може ли да даде линк за минимайзер ?
 
Last edited:
Сървъра е онлайн след доста борба с бъгове. За компенсация - всеки регистрирал се до 01,03,2011 г ще получи 500 кредита бонус. Кредитите ще бъдат раздадени на 01.03.2011 г в 18:00 часа. Побързайте да се регистрирате :) .

Днеска разцъках сървара и ми хареса много :). Обаче трябва да се оправят някой неща.

1. След рестарт ту дава ту недава точки. Аз вече съм 8 реса и ми даде 1548 :О...
2. Да се добавят повече спаундове защото ако станат повече играчите ще стане много гадно.
3. Предлагам сайта да се смени защото е бавен и контрол панела е доста скрит едвам го намерих. - Под бавен имам предвит приерно аз съм 250 левел и като дам рефреш в сайта още не се е опреснило трябва да цъкна на името си и да дам няколко пъти рефреш за да видя кои левел съм в реално време.
4. Да се пооправят магазините забелязах че повечето неща се повтарят.

За сега това се сетих. Надявам се да съм помогнал на собственика на сървара.

Хост компютъра е в сървърно помещение с непрекъснато токозахранване и интернет свързаност - 99,8 % от годината.

Това е добра новина но ако нещо забие сървара или искаш да промениш нещо как ще го направиш като компютъра на който е сървара не е при теб ??
 
Last edited:
Сървъра е онлайн след доста борба с бъгове. За компенсация - всеки регистрирал се до 01,03,2011 г ще получи 500 кредита бонус. Кредитите ще бъдат раздадени на 01.03.2011 г в 18:00 часа. Побързайте да се регистрирате :) .

Днеска разцъках сървара и ми хареса много :). Обаче трябва да се оправят някой неща.

1. След рестарт ту дава ту недава точки. Аз вече съм 8 реса и ми даде 1548 :О...
2. Да се добавят повече спаундове защото ако станат повече играчите ще стане много гадно.
3. Предлагам сайта да се смени защото е бавен и контрол панела е доста скрит едвам го намерих. - Под бавен имам предвит приерно аз съм 250 левел и като дам рефреш в сайта още не се е опреснило трябва да цъкна на името си и да дам няколко пъти рефреш за да видя кои левел съм в реално време.
4. Да се пооправят магазините забелязах че повечето неща се повтарят.

За сега това се сетих. Надявам се да съм помогнал на собственика на сървара.

Хост компютъра е в сървърно помещение с непрекъснато токозахранване и интернет свързаност - 99,8 % от годината.

Това е добра новина но ако нещо забие сървара или искаш да промениш нещо как ще го направиш като компютъра на който е сървара не е при теб ??
лесно
 
TeamViewer, В краен случаи, има човек от 08:00 до 17:00, пък и не е проблем да пратя колегата да го ресне :) .

Някой може ли да даде линк за минимайзер ?
В папката на играта има папка Resolution. Това са Registry Keys, избираш си резолюция и цъкаш на нея. После си избираш дали да е фул скрийн или в прозорец и си готов. Занапред няма да ти трябват минимайзери :) .
 
Last edited:
TeamViewer, В краен случаи, има човек от 08:00 до 17:00, пък и не е проблем да пратя колегата да го ресне :) .


В папката на играта има папка Resolution. Това са Registry Keys, избираш си резолюция и цъкаш на нея. После си избираш дали да е фул скрийн или в прозорец и си готов. Занапред няма да ти трябват минимайзери :) .

Този вариант го знам обаче на мен ми трябва минимайзер защото Window mode е много гадно.(doh)
 
Ето Mu Minimizer

1. След рестарт ту дава ту недава точки. Аз вече съм 8 реса и ми даде 1548 :О...
2. Да се добавят повече спаундове защото ако станат повече играчите ще стане много гадно.
3. Предлагам сайта да се смени защото е бавен и контрол панела е доста скрит едвам го намерих. - Под бавен имам предвит приерно аз съм 250 левел и като дам рефреш в сайта още не се е опреснило трябва да цъкна на името си и да дам няколко пъти рефреш за да видя кои левел съм в реално време.
4. Да се пооправят магазините забелязах че повечето неща се повтарят.

1. След рестарт си дава правилните точки. При теб се е получило така, защото си си купил ресовете от шопа. След ресет на героя ще се оправят ;).
2. За сега съм добавил спаунове на основните карти, до няколко дни ще има нови :) .
3. Сайта не е бавен, просто за икономия на ресурси, ТОП 20 се рефрешва когато даден потребител влезе в Rankings, a на героите статса се показва правилно винаги :). Засега ще го оставя така, занапред може и да го направя на 1 секунда :) .
4. Мисля, че няма смисъл от повече итеми в шоповете, доста са евентите и златните инвазии, така че за шоповете остават Начален сет, магии (без най-новите), колби и покани.

EDIT: За сега приемам всякакъв вид критики, за да се помъча да направя едно приятно място за игра :) .
 
Last edited:
  • Like
Reactions: user39
Моите критики не са с лошо намерение. Хубаво е да получаваш критики за да оправиш нещата който си изпуснал или забравил.