[AD] x3meMu 97d99i Exp: 150x Drop: 70%

MuLine

New Member
Joined
Nov 22, 2010
Messages
69
Reaction score
4
[AD] x3me xGame Mu 97d99i Exp: 150x Drop: 70%

VestelMu Online: WebSite
Exp:80/160x
Drop:70%
NO WEBSHOP!!!
 
Last edited:
Official start to 24.02.2012 at 17:00 oclock!
 
Status: [Online]
Total Accounts: [33]
Total Characters: [22]
Online Players: [3]
Online Record: [12]
Blocked Accounts: [0]
Blocked Characters: [0]
 
Status: [Online]
Total Accounts: [54]
Total Characters: [28]
Online Players: [12]
Online Record: [14]
Blocked Accounts: [0]
Blocked Characters: [0]
 
Аз не спамя аз си вдигам темата от-горе понеже сървъра е онлайн и няма да спре скоро ;]
 
не е ли много грозно банера да седи в логото?
иначе 10/10 :)
 
Аз не спамя аз си вдигам темата от-горе понеже сървъра е онлайн и няма да спре скоро ;]

Това ,че "няма да спре скоро" никой не го интересува, а и си има правила в форума. Горните два поредни поста си бяха чист СПАМ и чисто нарушение на правилата!

Не съм влизал в сървъра, но мога да оценя сайта давам му 9/10 заради логото!
 
Абе незнам, но на мен и на двата сървър сайтове ми излиза така:
4452571L.png
 
Абе незнам, но на мен и на двата сървър сайтове ми излиза така:
4452571L.png

Това само на регистрационната страница ли ти излиза или на всички и с какъв уеб браузер си?
 
Ми само на регистрационната страница не ми излиза. Mozilla Firefox 3.6
 
Абе незнам, но на мен и на двата сървър сайтове ми излиза така:
4452571L.png

Пиши на skype да видим какъв е проблема..
Skype: pawlikeni-mu
 
*Update 0.1

#Какво представлява Гранд Ресет:

#Това представлява Ресет които се прави на 40 нормални ресет-а, като направите гранд ресет вие получавате предмет по избор с 4 опции и късмет (Luck), също като имате Гранд Ресет вие ще може да теглите Уникален итем независимо на кой нормален ресет сте!
Максималния брои Гранд Ресет е 10.


#Пример, как може да си разпределите предметите!
Първите 2 Гранд Ресет-а може да си вземете 2 оръжия по избор.
Следващите 5 може да си вземете сет по избор.
Осмият гранд ресет може да с вземете 2 пръстена по избор.
Деветият може да си вземете огарлица по избор.
И последният може да си вземете крила.
(Това е образно казано за да си направите представа по какъв начин се вземат предметите, вие може да си ги вземате както си поискате! Предметите се вземат от Администратор на Skype!)


#След гранд ресет ви се зануляват всички обикновенни ресове и всякакъв вид статс Quest (Quest System), започвате абсолютно от начало само с разликата че всичките ви налични предмети и зен остават!

#(Поради бавното сабиране на зен ще се добавят 10 дракона (Red Dragon) които ще се раждат на 6 часа в Icarus 2 от които ще падат бъгнати Jewel of Bless които като се продадат ще дават по приблизително 500 милиона зен!)

#След всеки гранд ресет ви се увеличават началнити точки след обикновен ресет: т.е. преди гранд ресет вие имате по 100 точки на Strength,Agility,Vitality и Energy а след вторият гранд ресет вие ще имате по 200 от всичко и така трети по 300 от всичко и така нататък.


#Цената за един гранд ресет е: Първи гранд - 100 Stones, втори гранд - 200 Stones, трети гранд - 300 Stones и т.н. до 10 гранд ресет-а.

#След като направите Гранд Ресет ви се дават 1000хGrand Reset бонус точки за първият рестарт! [тоест 1-ви гранд 1000 точки, 2-ри гранд 2000 точки и т.н.]

Чака одобрение от играчите!
 
Last edited:
*Update 0.2

#Новости в сървъра:

Grand Reset - повече информация в сайта
Get zen by dinos - може да вземете 1,000,000,000 зен с 5 Dinorant
PK Tournament - От там се записвате за PK Евент който ще се провежда всяка неделя от 20:00 часа !

#Скоро очаквайте:

Вдигни предмет на +11 с 100 Jewel of Creatoins
HOT! - Guilds Reserve - това представлява като банка за предмети на целия Guild, играчите от него могат да депозират Stone, Rena, Jewels, Zen и всякакви други ценни предмети които ще са полезни за играта им. Ако някои иска да изтегли нещо от Резервите на Guild-а той трябва да избере какви иска и да изчака Guild Master-а да одобри това което той иска да вземе (GM то си запазва правото да не дава предмети на хора които не е сигурен в тях!).Също така Guild Master-а може да си назначи 2 ма човека които да отговарят за това дали да се даде нещо на някого от Guild-a!
Guild Master Reward - Това е награда за Guild Master-а на Guild-a които води класацията, наградата е по едно Stone на час дори и когато е Offline, важното в случая е Guild-а да е на 1-во място по точки!
AFK for Stones - Това е стоене AFK в Lorencia Bar и за един час онлайн само в рамките на бара вие получавате по 15 Stones!

Ще има още много интересни и забавни функции в сървъра съвсем скоро! Приятна игра в xGame Zone!
 
Last edited:
HOT! - Guilds Reserve - това представлява като банка за предмети на целия Guild, играчите от него могат да депозират Stone, Rena, Jewels, Zen и всякакви други ценни предмети които ще са полезни за играта им. Ако някои иска да изтегли нещо от Резервите на Guild-а той трябва да избере какви иска и да изчака Guild Master-а да одобри това което той иска да вземе (GM то си запазва правото да не дава предмети на хора които не е сигурен в тях!).Също така Guild Master-а може да си назначи 2 ма човека които да отговарят за това дали да се даде нещо на някого от Guild-a!

Това е уникално (handshake)