[AD] WorldMu 97d99i Exp: 80x Drop: 60%

Сайта е тук World Mu Hard просто за новият домейн трябва да изчакаш ДНС-ите да се обновят (най-много за 24 часа) за да могат всички да влизат през домейна.
 
Не мисля че е толкова от значение какъв е сайта. Все пак няма да играете на сайта а на играта ;)
 
Може ли да кажеж причината поради която даваш оценка 5? за да корегираме нещата

Оfftopic: Не естествено, той само гледа сайта и пише на изуст.
Ontopic: На мен ми изглежда доста добре, не е някоя поредна фън бозичка и мисля, че ще се играе :)
 
  • Like
Reactions: heda
Първо. Отсякаде слагате едни и същи сайтовете ! Направете нещо ваше с некви нови функции които да зарадват потребитела и да се наслаждава.

Второ. Error #123
Лоадинг фп_Мсял.длл Файлед!
Please Enable фп_Мсял.dll In Your Php.ини

За Сървъра рейтовете са добре :)
 
Това беше временно проблем докато удобрят ДНС сървърите сега всичко е ток и жица ето го и новият домейн : World Mu Hard
 
Благодаря на всички за добрите коментари,а и за лошите също (up)
 
Стига писал бе не разбра ли, че никой не иска да ти коментира сървъра
 
  • Like
Reactions: GLOBAL
Стига писал бе не разбра ли, че никой не иска да ти коментира сървъра


Да си видял някаде да пиша че искам да ми го коментирате?
 
Да си видял някаде да пиша че искам да ми го коментирате?

Пишеш постоянно "ъп ъп", като виждаш, че сървъра ти е боза и никой не го коемнтира недей да спамиш ;)
 
Пишеш постоянно "ъп ъп", като виждаш, че сървъра ти е боза и никой не го коемнтира недей да спамиш ;)


Знаеш ли за какво се пише ъп?
 
Да ти се вижда сървъра да. Да не потъне надолу. Се в гъз, същатата работа както казва Тошо.
 
Toshy простак в тоя сървър има повече хора от тоя кадето си администратор така че като не ти изнася си бий камшика. Ако иска 100 пъти ще напише UP теб не те бурка боклук долен.
 
Toshy простак в тоя сървър има повече хора от тоя кадето си администратор така че като не ти изнася си бий камшика. Ако иска 100 пъти ще напише UP теб не те бурка боклук долен.

По-леко с обидите, моля те не се филмирай, като заех в кошара на овце.
Знаеш ли значението на думата "боклук", за да я изпозваш върху живи същества малоумнико. Това, че има повече хора не означава, че не е поредната боза, която ще издържи не повече от 3 месеца.
"Бий камшика" мхмм добра умисъл (rofl)
И моля те, спри с обидите, защото изглеждаш като 11 годишно лапе (може и да си на толкова). ;)
 
 
Total accounts: 263
Total characters: 427
Total guilds: 22
Players online: 36
Administrators: 1/4

Не е много но е добре поне за мен нов рекорд.. :)