[AD] Wolf-MU Reborn ver: 0.97d Exp: MAX Drop: 45%

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
Official start on 15.09.2009 08:00

Web Site http://muonlinebg.net/

Server Info
Version: 0.97d
Exp: MAX
Drop: 45%
BB: OFF
Monster HP: 100%
Lvl Rest: 350
Rest Stats: Reset + 500 every reset bonus for BK, DW, ELF
Rest Stats: Reset + 600 every reset bonus for MG

Party Bug: FIXED
PK Bug: FIXED
DS1 Bug: FIXED
BC6 Bug: FIXED
Zen Bug: FIXED
DUPE HACK: FIXED
1 HIT HACK: FIXED
SPEED HACK: FIXED
Mini Map in all Maps: FIXED
3d camera: On/Off
Open Config.cfg to change

Jewel's Success Rate:
- Jewel of Soul = 60%
- Jewel of Soul+Luck = 85%
- Jewel of Bless = 100%
- Jewel of Life = 80%

Chaos Machine Rate:
+10 = 60%(85%+Luck)
+11 = 65%(80%+Luck)

Wings Success Rate:
- 1 Level Wings = 100%
- 2 Level Wings = 90%


This is new items no RESKIN

Screen(13_09-21_29)-0000.jpg
 
1066815q.gif
почти няма прилика ^^
 
а вие от къде го копирахте?
- от aliens

а елиънс има ли ги ? -не

тей,че следтях ние го сложихме ,след това дамян крадна уеба и така нататък и таканатътк.. всички яли пили и се веселили ^^

едит: пък и дарксуеба 0.1 нямаше да го има ,ако не беше дамян да релийсне уеба и следтова да се сетят хората,че може да се направи подобен уеб.
 
хаве тоя саит защо него ушариш още малко да стане още мъничко по грозен вее :d:
 
6/10 самите итеми не отиват на версията иначе е добър
 
а елиънс има ли ги ? -не

тей,че следтях ние го сложихме ,след това дамян крадна уеба и така нататък и таканатътк.. всички яли пили и се веселили ^^

едит: пък и дарксуеба 0.1 нямаше да го има ,ако не беше дамян да релийсне уеба и следтова да се сетят хората,че може да се направи подобен уеб.

много е яко когато те набеждатав за неща който не си правил нали?

колкото до кражбата ще ви кажа само едно тези сайтове са open source така че ще си копирва неща колкото си иска докато нямате лиценз за нещо ваше че вие сте го правили не критикувайте че е крадено защото не може да се докаже че е копирано точно от там нали?
така че аз ако сам на пича ще кажа само 1 лаф който ми го каза мефисто WIPE MY ASS AND LICK MY BALLS
 
много е яко когато те набеждатав за неща който не си правил нали?

колкото до кражбата ще ви кажа само едно тези сайтове са open source така че ще си копирва неща колкото си иска докато нямате лиценз за нещо ваше че вие сте го правили не критикувайте че е крадено защото не може да се докаже че е копирано точно от там нали?
така че аз ако сам на пича ще кажа само 1 лаф който ми го каза мефисто wipe my ass and lick my balls

който ползва нещо,което бие на очите ,а печели хора от това , не издържа много ^^