[Help] Windows x64

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Здравейте всичи имам един проблем значи с windows xp x64 professional version 2003 service pack 2 и имам проблем с join server на всички версии който сложа ако някои може да ми даде join server за х64 модифициран не знам но много ще сам му благодарен! Мерси на всички който са ми помогнали предварително.
 
Тук да не е Ванга'сТийм.нет,да не четем мисли?Кажи по подробно какъв е проблема.
 
Тук да не е Ванга'сТийм.нет,да не четем мисли?Кажи по подробно какъв е проблема.

Проблема е че правя ацц и влизам в муто там кадето се пише ацци пасс пиша ги давам ок и излиза че аццто или не е не съществува или е грешно а в саита си влизам в аццто без проблем.
 
Отвори >> SQL Manager >> MuOnline >> MEMB_INFO > Right Click >> Desing Table >> memb__pass >> Change it to >> varchar 15!!
 
каде се намира memb_info? намерих го :)
 
Last edited:
не стана това което казваш в Muonline пробвах ето грешката в join server

untitled1.jpg
 
Last edited:
Какво изтриваш там долу, пък не си изтрил паролата, а може и акаунта си. И после сигурно няма да я смениш, а случайно ако пуснеш сървар и някой от "хакерите" от на sNG темата ще те "хакне" ...
 
Ако използваш edataserver като joinserver няма да имаш проблеми. И сигурен ли си, че си настроил ODBC правилно.
 
междо другото с тоя 64 битов ще имаш огромни проблеми .. даже зависи според версията ГС-то няма да ти труга ...
 
Защо да има проблем с ГС-то след като 64 битовият windows подкарва и 32 битови приложения.
 
Ако използваш edataserver като joinserver няма да имаш проблеми. И сигурен ли си, че си настроил ODBC правилно.

от каде мога да го взема? edataserver
 
Защо да има проблем с ГС-то след като 64 битовият windows подкарва и 32 битови приложения.
попринцип преди 2 3 дена и аз сложих 64 битов след което следваше Dont Send Error на ГС-то пък бях с необходимите FameWork и другите глупости там смених го на 32 и сичко се оправи :)
 
  • Like
Reactions: enemysss
от каде мога да го взема? edataserver

Зле ли си ? Просто е допуснал грешка и е сложил 'е' към другата дума. Трябва да е "Ако използвашe dataserver" - виждаш ли грешката ?
 
Аз пък нямам проблеми на 64 битово О-Ес-Че. Всичко си върви.
 
Зле ли си ? Просто е допуснал грешка и е сложил 'е' към другата дума. Трябва да е "Ако използвашe dataserver" - виждаш ли грешката ?

добре де как мога да ползвам data server като join server ?малко повече инфо.
 
попринцип преди 2 3 дена и аз сложих 64 битов след което следваше Dont Send Error на ГС-то пък бях с необходимите FameWork и другите глупости там смених го на 32 и сичко се оправи :)

как го смени на 32 бит можеш ли да ми го направиш че нещо не сам в час
 
Предлагам да ползваш JS на по - старите верии, които нямат MD5 function!
 
  • Like
Reactions: enemysss
Предлагам да ползваш JS на по - старите верии, които нямат MD5 function!

ами да ти кажа ползвам за сега версия 1.0L и ми дава грешката горе