[Help] Windows Server 2003 Video Driver

*SYSTEM*

New Member
Joined
Jul 27, 2009
Messages
158
Reaction score
23
Проблемът е следния:
Инсталирах си Windows Server 2003 всички драйвери сложих, но драйвера за видео картата ме ми тръгва търсех в интернет но и там не намерих точно този който ми трябва ... Видео картата ми е GeForce 7600 windows-a е 32-bit. Ако някой може да ми помогне да пише в темата, ще му бъда много благодарен :)
 
не разбирам 1 нещо не ти ли стават драйвърите който и за хп от диска ? до колкото знам драйвърите който са на диска работят под всякакви операционни системи ?!
 
можеш да играеш игри ;)

Да ясно е,че може но какъв е смисъла на тоя Win тогава ? Все едно,си земеш сървър под наем и да си играеш игри на него :D
 
Не мога да си вляза в собствения сървър за това ... мога но засича заради видеото ...
 
Проблемът е следния:
Инсталирах си Windows Server 2003 всички драйвери сложих, но драйвера за видео картата ме ми тръгва търсех в интернет но и там не намерих точно този който ми трябва ... Видео картата ми е GeForce 7600 windows-a е 32-bit. Ако някой може да ми помогне да пише в темата, ще му бъда много благодарен :)

отваряш Start menu-то даваш Run, пишеш dxdiag, след като излезе прозорец отдолу ще излезе една скала и като зареди отиваш горе на подменютата отиваш на дисплей и на DirectX features и на трите трябва да ca Enable ! След това ще работят драйвърите за видео :)
 
  • Like
Reactions: *SYSTEM*
бе пич сложи си win serv 2008 по нов е и по малко проблеми ще имаш ...
 
Windows Server 2008 не ми върши работа този трябва да оправя ..