[Help] Windows 7 поддържа 512 fps

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
Преди няколко дни инсталирх windows 7 и прoблема беше че поддържаше 512 fps, а преди да инсталирам актуализацийте поддържаше 64. А мнго хора са ми казвали че под windows 7 се вдигат 1000 фпс без буустери и други боклуци. Допитах се до някои от тях и ми казаха че не са правили никакви допълнителни настроики за да вдигнат 1000 fps, а само са пуснали сървъра. Машината ми е Intel Quad Core 2.4 Q6600, 4 GB Ram
Ако някои знае разрешение на проблема ще му бъда благодарен да сподели
 
cstrike > server.cfg > напиши fps_max 1000 и пробвай така , при мен беше същата работа но се оправи...
 
cstrike > server.cfg > напиши fps_max 1000 и пробвай така , при мен беше същата работа но се оправи...

ще пробвам , а след като си го написал 1000 ли ти е станало ?
 
нестава то тва е команда в клиента написах го все същото други идей ?
 
пич пробвай като пуснеш сървара във главната конзола на "HLTV"
 
При мене ФПС-то е макс 1000 но не се вдига до 1к постоянно стигал сам до 700-800 но не и до 1000 все още :) направих си го по същият начин който казаха по горе от сървър.цфг
 
Трябва да има бустър.

Глупости.. Аз когато бях с Win7 просто си пускам hlds-то и хоп 1000 fps кове, без да съм направил нищо..
 
Е аз сега съм със 7 и без бустър не ще
 
Всичко зависи от процесора ти и естественно от дистрибуцията (OS) която ползваш :p
Пробвай да добавиш командата sys_ticrate 1000 в server.cfg спри сървърва и би трябвало на следващото му пускане да видиш разликата :)

Също така можеш да използваш и модули за метамод като (boosterlite,winhl,pingbooster) но има един по-специялен който лично на мен ми качва 100 000FPS :) линк
 
на Windows7 само win-hl booster работи добре
 
Бе най добре на линукс варви ЦС-а като по вода направо си ги вдига тея 1000 и не ги усеща даже ... иначе аз като бех на уин7 уш буустари едно друго повече от 250 фпс не вдигна сървъра еба ли го уин7 не ми харесва като сървърна ОС