[Help] Website problem

fisherman

New Member
Joined
Oct 2, 2008
Messages
30
Reaction score
0
значи интернета ми е с модем и четох уроците за пускане на сървар с рутер... и сървара го пуснах но някой може ли да ми обесни как да направя така че като пусна сайта да си седи с това ИП защото ип то ми се сменя през определено време и няма как сайта да си остане така
 
влизаш в no-ip.org праиш си един домейн,след което има една програма ducsetup.exe теглиш я инсталираш я и след туй дори и да ти се смени ип-то тя автоматично ги сменя :)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
еххх ти голяч професор си станал f0und
 
дам защо ??
EDIT: проблем някъв ли имаш ? ако имаш не му е мястото тук да спамиш в темата ;) има скайп за тая работа така че бъди добър и не спами тук! това да не ти е чат
 
  • Like
Reactions: darkkingh
дам защо ??
EDIT: проблем някъв ли имаш ? ако имаш,не му е мястото тук да спамиш в темата ;) има скайп за тая работа, така че бъди добър и не спами тук! това да не ти е чат?

Edit: и се научи как се пише :)
 
а ти се научи, че няма нужда да пишеш в някоя тема 2 месеца след пускането й
 
Че и на всичкото отгоре ми забранява да пиша в темите, ^^ хаха какъв си ти бе ?Се пак му казвам как става ве.Вместо спамиш и да правиш постове,не чети темата и не пиши!
 
  • Like
Reactions: darkkingh
И да искаш не можеш да ми заповядваш, аз си решавам кога да си изкажа мнението и като та гледам си много добър леб дизайнер :artist:
 
хаха смешник,нъкъде да пише леб дизайнер или си сляп или незнам ? Отговори си сам на въпроса ;) разкарай ми се от главата :)
 
Ами зада не ти се променя IP резервираи си IP-то с което си в сайта на рутера и няма да ти се променя :)