[Release] Website Edited by Ant1Lamer and pronimo

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
Понеже няколко човека изявиха желание го качвам да помогна.Надявам се ако има хора с повече опит, който забелязват грешки, дупки шелове да ги фикснат. Ако има още идей предложения модули нека споделят.

П.с: Надявам се заедно да направим един добър сайт за потребителтие на форума.

Едит: В Querty Analise - MuOnline таблицата адвате всичко от папакта sql scripts
Едит2: Ако ви дава някакви грешки в сайта влизате в Enterprise Manager в таблиците на MuOnline намирате Characters вътре има "Reset" променяте го на "Resets" и всичко ще е точно :)

MuSitehtdocs - Download - 4shared
 

Attachments

  • site1.jpg
    site1.jpg
    322.5 KB · Views: 592
  • site3.jpg
    site3.jpg
    285 KB · Views: 396
  • site2.jpg
    site2.jpg
    278.9 KB · Views: 318
Last edited:
Дай повече информация и снимки :)
 
Не съм го пускал сайтчето само погледнах набързо модулите и видях, че ползва cutenews, което не е много добре, защото има дупки, потребителите знаят за тях и обичат да експериментират

И другото което видях е, че има модул за ДдОс, флууд или брой кликания за определено време... то не е и ДДос протекшън реално това(не знам как да се изразя по-правилно) и да им забранява ацес за определено време. Модулчето не е лошо, но според мен трябва да се сложи най-отгоре това:

if ( isset($_SERVER['HTTP_CLIENT_IP']) && ! empty($_SERVER['HTTP_CLIENT_IP'])) {
$ip = $_SERVER['HTTP_CLIENT_IP'];
} elseif ( isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR']) && ! empty($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'])) {
$ip = $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'];
} else {
$ip = (isset($_SERVER['REMOTE_ADDR'])) ? $_SERVER['REMOTE_ADDR'] : '0.0.0.0';
}

$ip = filter_var($ip, FILTER_VALIDATE_IP);
$ip = ($ip === false) ? '0.0.0.0' : $ip;


и след това да се заместят навсякъде в скрипта $_SERVER['REMOTE_ADDR'] със променливата $ip - така със сигурност ще блокира реалното айпи дори сайта да минава през клоуд. Можеш да си го ползваш и за другите модули, като си го направиш във функция или го декларираш в главния конфиг.
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
hi, you had the original files ? i need the files u.u

Thanks
 
Защо да преписваме ? Сайте не сме го писали ние, нито правили казах, че е истеглен от тука и просто сме си променили дизайна по наш вкус. Няколко човека го видяха и поискаха да го кача затова съм написал ако има шелове и такива неща да се премахнат и пооправи сайта понеже не разбирам. A и нито съм си го преписал нито съм казал че аз съм го правил. Или XtilingWeb беше или ЕvaWeb :)
 
r00tm3 said:
ацес,конфиг,айпи,клоуд,протекшън;

Спомням си в една тема как казваш, че българският език е чудесен, ами ползвай го!
ацес - достъп
конфиг - настройка/и
айпи - IP (сериозно?)
клоуд - Cloud (просто няма смисъл)
протекшън - защита?

Фор фък сейк уай ар ю ивен дуйнг дис шит..

По темата : Харесва ми дизайна (y)
 
Last edited: