[Dev] WebShop Proection

PuMaTa

New Member
Joined
Aug 5, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Здравейте искам да започна проект по реформиране на WebShop. Ако има желаищи да пишат

1.Смяна на Темплейт
2.Смяна на Бакграунт
3.Добаваня на нови модули
4.Смяна на итемите ( по избор 99б )

Общо взето да преобразуваме WebShop от сегашният му вид .

Ако има хора с други идеи или хора разбиращи от php , photoshop , flash 8 и имат желание да помогнат да пишат

Кредитите на Savoy ще бъдат запазени разбирасе . Все пак трябва да сме благодарни от това че е направил WebShop-a безплатен проект ;)
 
Успех! ;]
Жалко, че не ми остава време да се позанимавам и аз :}
 
Аз си поиграх една седмица да си направя за мен си един уеб магазин... и стана страшен, но имам още малко работа и като го доизкусуря :) ще си го сложа на мястото на този който ми е в момента.
Иначе по тази тема... виж през свободното време може да ударя едно рамо :)
 
1. Smarty template engine?
2. style.css
3. какви
4. Добра идея
 
Ми модулите които могат да се аднат са следните

1. Опция за купуване на фул сет ( GET FULL SET )
2. Опция за купуване на блесове ( GET 30 BLESS)
3. Опция за купуване на солове ( GET 30 SOUL )

И за по Fun сървъри
1. Стани GM ( за 24 часа)
2. Вземи AdminPanel
3. Стани VIP

АКО ИМА И ДРУГИ ИДЕИ КАЖЕТЕ

Отностно смяната на Template , BackGround и Дизайна ще трябват хора разбиращи от PHP , PhotoShop

Има и друга идея

**** Адване на нов щрифт на текст ( по як )

**** Може да се направи движещо меню ( но на думи е лесно :D ;) )

**** Промяна на ItemAdder ( като в AdminPanel-a на Damian ) по този начин да се адват предметите

----- АКО ИМАТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНЕТЕ В ПРОЕКТА ПИШЕТЕ ---
 
За Fun ги има и 3те модула.

Търг с кредити.
 
**** Промяна на itemadder ( като в adminpanel-a на damian ) по този начин да се адват предметите

Тази идея не ми харесва на мене лично .Сегашния начин за купуване на предмети е удобен .

EDIT: Ако ви триабва чоовек за работа с Photoshop пратете ЛС.
 
Last edited:
1. Стани GM ( за 24 часа)
2. Вземи AdminPanel
3. Стани VIP

Тези скриптове ги има само трябва да се сложат. В някой от пуснатите в релийз уеб магазини ги има 2 от тях само трябва да се добави третият.

P.S Assistance regarding php can count on me :;):
 
Аз лично съм навитак,ще помогна с Design и с ItemAdder :)
 
**** Промяна на ItemAdder ( като в AdminPanel-a на Damian ) по този начин да се адват предметите


какво представлява дай малко инфо,картинки
а за модул
Item Bidder (админа адва даден итем(и) Х кредит,зен,точки и др. което е минималния под,всеки може да предлага сума по голяма от преходната при което за определено време отново от админа при изтичане на времето натдалия най-много печели,това е подобно на stone bidder-a,в момента работя над нещо подобно скоро ще ви покажа за какво става на въпрос за неразбралите)
 
iskam davi popitam s webshopa na damian sam ush nema bugove ama samo s Mozila moje dase logva ima nqkav bug ili neshto ne e nared v nego ako moje mi kaje nqkoi kak dago napravq kato vlizam s opera ili internet explorer me vrashta obratno dase logna nz ot kakvo e .. !!! Please Pomosh
 
iskam davi popitam s webshopa na damian sam ush nema bugove ama samo s mozila moje dase logva ima nqkav bug ili neshto ne e nared v nego ako moje mi kaje nqkoi kak dago napravq kato vlizam s opera ili internet explorer me vrashta obratno dase logna nz ot kakvo e .. !!! Please pomosh

преименувай го с някво дълго име никой да него знае и няма да имаш проблеми..