[Release] WebShop GM

OmaRuCat

Well-Known Member
Joined
Jun 3, 2008
Messages
531
Reaction score
456
GM.php
PHP:
<?php
iseedeadpeople();
switch (1) {
	default:
	if ($webshop['credits']['makegmchar']<1) {
		print phrase_blocked_module;
		break;
	}
	if ($_POST['cname']) {
		$query 	= mssql_query("select [ctlCode] from [Character] where [Name]='".$_POST['cname']."'");
		$result	= mssql_fetch_row($query);
		if ($result[0]!=$webshop['misc']['normalcode']) {
			print phrase_not_normal;
			break;
		}
		if ($webshop['credits']['makegmchar']>$mycreds) {
			print phrase_lack_credits;
			break;
		}
		if (in_array(strtolower($_POST['cname']), explode(',', $webshop['misc']['solidbans']))) {
			print phrase_permbancantgm;
			break;
		}
		mssql_query("exec XCredits '".$GLOBALS['mu_user']."', ".($webshop['credits']['makegmchar']*-1).";");
		mssql_query("update [Character] set [ctlCode]=8 where  [Name]='".$_POST['cname']."'");
		shoplog(phrase_gm_log.$_POST['cname']);
		print '<b>'.htmlspecialchars($_POST['cname']).'<font color=green>'.phrase_gamemaster.'</font></b><br><br>';
	}
	print '<fieldset style="width: 300px;background-color: #DDDDDD;border: 1px solid #000000; font-family: arial; font-size: 12px;"><legend class="mu_style2" style="padding: 3px;font-weight:bold;background-color: #DDDDDD;border: 1px solid #000000;border-bottom:0px;">Make Your Character GM!</legend>
<form method="post" action="">
Make Your Character GM will cost <b>'.number_format($webshop['credits']['makegmchar']).'</b> credits<br><br>
Character name <input type="text" name="cname" id="cname" maxlength="10" size="7">
<input type="submit" value="Make GM">
</fieldset>
	';
}
?>

In wshmodules.php add :
PHP:
define('gm',		moddir.'/gm.php');		// since v0.1
 
малко инфо ?
а няква възможност да се сложи при другите менюта къде се променяше ?

примерно:
Начало
Вземи итеми
Стани ГМ
 
Menu_Config.inc за да го добавиш.

Пропуснал си нещо...

$webshop['credits']['makegmchar'] трябва да го има в wshconf.php.
 
  • Like
Reactions: ivowe3
newguy Направи си пак старите теми ти така 1000 човека като ти release нещата нестава. Направи си ги пак ти понеже обяснение и всичко си е на място . Нищо лично Omaru...
 
Тоз скрипт го имам от 1 година бе ...
 
И все пак невиждам release на newguy този за [ Цъкането на линк които да дава креди за WebShopa ] ровя 45 минути в форума...
 
ем както знаем уш беше ресторнат форума и сега слагат на ново нещата , а да иска той ще ги направи на ново
 
Добре както и да е ако някои се сети да го качи тоя Release ще е много добре понеже ми трябва .
 
Някой може ли да каже къде какво трябва да се сложи за да работи модула :) Мераи :)
 
направих всичко но когато отворя Webshop-a и цъкна да тествам дали работи ми изписва This option has been disabled by the administrator.
Как да го оправя (think)
 
Last edited:
$webshop['credits']['makegmchar'] =колко кредита да струва; // трябва да го има в wshconf.php. thanks to newguy
 
skype? намери ме ти или дай скайп? Моя скайп е в форума.
В моя онлайн магазин функционира без проблем.
 
Как да го направя да остава за винаги GM?
 
от куде се сменя след колко дни да се махат правата?
 
от куде се сменя след колко дни да се махат правата?

сам трябва да си го направиш след колко дена да ти маха правата :) то бива да сте мързеливи бива ама пък се оляхте
 
моля помогнете направих си некав саит на mu но не мога да сложа webshop в него pls ако някои може да ми направи webshop да пише на скайп marto-sky