[Guide] Web Secure

Хора с Drake Web съм дето е Fixed by Lisko и тоз нещастник Diel ма хакна :mad: смисал че има някав достъп до хоста ми ! Какво е направил и как да се защитя ?
 
Хора с Drake Web съм дето е Fixed by Lisko и тоз нещастник Diel ма хакна :mad: смисал че има някав достъп до хоста ми ! Какво е направил и как да се защитя ?

Дай линк към веба който викаш че е от лиско и линк към хакнатия сайт.
С тос достап ко може да прави ? Може ли да влезне в компа ти? Или си едитва герои и такива ?
 
Last edited:
Какво ли не :)

Дай малко повече инфо има достъп към компа ми тва ко ще рече ?
Може даже да не е от веба.
Нито линк към веба или сайта не даваш да видиме нито инфо.
 
sprete skype i togava go puskaite ;) skype polzva port 80


Да скайпа ползва порт 80 но има решение как да го направим така след като си рестартирате компютъра хампп да ви се стартира автоматично и решението е !


Ако искате всеки път след като компютъра ви се рестартира по незнайна причина или по ваше желание но скайпа е настроен да се включва автоматично след рестарт на компа и блокира порт 80. Решението е влизате Скайп -> Настройки -> Разширение !

И там си сменяте порта който използва скайпа да е различен от 80 за да не блокира порта на Апачето и вашият Уеб сайт да се включва автоматично след рестарта на вашия компютър без проблем !
 
Last edited:
Недавам защото съм си забранил портовете временно за да не ми дара нещата в компа! Той първо ми смени inxex с някав негов , а после ми сложи друг, който да препраща в неговия слотан сайт ! :mad: Надявам се Backo да каже някакво решение ;(
Едит: И много ви моля ако някой знае как да се защитя ;( и пак ще кажа,че съм с Drake Weba,за да няма недоразбрали :) Моля който знае нещо по въпроса и може да помогне за решаването на проблема да пише в темата! :)
 
Last edited:
Недавам защото съм си забранил портовете временно за да не ми дара нещата в компа! Той първо ми смени inxex с някав негов , а после ми сложи друг, който да препраща в неговия слотан сайт ! :mad: Надявам се Backo да каже някакво решение ;(

Решението е каквото съм дал тук :) Ако си направил всичко което е написано тук неби трябвало да имаш подобен проблем дори и да има "shell" в уеб сайта :)
Виж прочети внимателно първият пост който съм написал и го направи всичко това нещо като пропуснеш това с UPD Flood-a и <iframe>.

Сега сподели кой уеб сайт ползваш точно на "плъхчо"/лиско (все пак ние не сме факири) понеже неговите са нали много и дай линк към темата. :)
 
Може и без такива програми :) , просто трябва повече време и повече четене :) ;D
 
браво Васко това е много полезно.Благодаря че го сподели с нас :)
 
  • Like
Reactions: Wasabi
Относно този EyeFrame такава функция има и в SuperHosting при DNS записите :)
Но незнам ... може и да невърши същата работа !
 
Last edited:
-- Отворете тази тема. С тази програмка ще видите всички $_POST, $_GET заявки които има Вашият уеб пакет пред всяка една трябва да сложите думичката "secure" ето примера:
--- $user= $_POST['user']; - $user=secure($_POST['user']); , $account_id = $_SESSION['member_username']; - $account_id = secure($_SESSION['member_username']); .

А не може ли просто да се напише това:
htmlspecialchars($_REQUEST);
htmlspecialchars($_GET);
htmlspecialchars($_POST);
най-отгоре на файла където има тези заявки???