[Guide] Защитаване на вашите web сайтове

Добавих още 2 нещица за търсене.

move_uploaded_file
и
copy

LiskO кое е излишно и това за шела кое му е глупостта? Колко народ изгоряха покрай този shell...

Кажи кое според теб трябва да се махне.
 
gaso страшно изказване и впрочем си много прав! но идеята на всичките "хакери" е проста -- > "показ на дупките в сигурността на един уеб".
прав си, че много хора се правя на "разбирачи" и "кодери по сигурността", но както ти каза всички са почнали от тук!

P.s: --> --> моля, не пишете тъпи коментари като: "ти пък си голям кодер..... " и т.н.т! аз знам каквото ми трябва и запомнете няма човек родил се до сега със iq над 220 -- > няма роден знаещ, всички се учим до края на живота си (за някой е по - малко, а за други повече :d ).

P.s2: и пак 10/10 usefull :d

няма смисъл от това изречение p.s: --> --> моля, не пишете тъпи коментари като: "ти пък си голям кодер..... " и т.н.т! то умници винаги има :) ама заради тях и другите ще страдат както е и целият ни манталитет на българите.


добавих още 2 нещица за търсене.

Move_uploaded_file
и
copy

lisko кое е излишно и това за шела кое му е глупостта? колко народ изгоряха покрай този shell...

кажи кое според теб трябва да се махне.

ето това:

[07.4.2009 г. 02:39:59] . . . стэгni сэ маlкo . . . ;p ;) says: Men malko sq
[07.4.2009 г. 02:40:01] . . . стэгni сэ маlкo . . . ;p ;) says: Shella
[07.4.2009 г. 02:40:02] . . . стэгni сэ маlкo . . . ;p ;) says: Me int :d
[07.4.2009 г. 02:40:08] . . . стэгni сэ маlкo . . . ;p ;) says: Ii da ne mi vlizat v pcto :d
[07.4.2009 г. 02:40:55] gasolincho says: Em
[07.4.2009 г. 02:41:13] gasolincho says: Az moga da prawq secure :)

2 месеца по късно еволюира момчето и не мога да говоря с него даже.
 
Мисълта ми беше, че шел не се търси така :)
А пук Газо да и аз не бях в час с защитата и ти искаше да ми хелп.
Мерси за което оценявам го, но просто не ме кефи начина на Опътване.
Иначе, както каах няям намерение да се заяждам, обаче май някои така
го приеха :s

Иначе да еволюирах :) благодарение на един пич дето не ми искаше пари
за защита на сървара и ми каза всичко. :) а не дай си уеба аз ще те оправя.
Пък дойде и ми обясни всичко ;)
Но френдс ;) |-(

@нов тип:
Спред мен хората е редно да видят какво е шел,
а не да търсят 1/10000 от него в файловете си.
Уж пишете се че сте помогнали, ма дайте наистина,
не само на приказки. Кой нормален би разбрал опътването ви ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Kademix
(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)(xaxa)

К'во браво за труда е ?
ОТ ТУКА 90% от нещастниците, които вече не можеш ги барна използват САМО НАШИ ОБЯСНЕНИЯ как да си защитят умрелият сайт или машина. "РАЗБИРАЧИТЕ" ги наричам, разбраха какво е N3t shell & XSS когато на нас ни писна да се ебаваме с тях и решихме малко да им дадем насока ама има явно и малко по схватливи и се оправиха горе-долу.

Когато Иво хакваше Insert Mu, през дупката на EscapeWeb "Вирусчето" ми писа в skype да съм му помогнел, и че много ми се молел (което беше така) изчистих му насраният WEB за 10 минути и после ми сра в мойта уста и доносничи после, сега станал "кодер и защитник" ОМГ, ОМГ! Смях... ако не е WT нема и тва да направиш за muweb 0.8.

Имаше още един помияр от форума дето преди едва не ми лиза кура да му правя нещо но го забравих кой е ...

Финал: Лиско аре да уважаваш повече работата ни и да не се правиш на много умен и кадърен... щото имаме общи приятели и се познаваме лично с тебе и мисля че не си такова момче.
не помня да съм хаквал InsertMu (nqh)
 
За шела, че изгоряха си е 90% ваша вината, защото го разпространявахте ;]
Беше сътворен със съвсем друга цел, която някои боклуци и други боклучари тук във форума развалиха...
Същото се отнася и до xss скрипта, който по принцип, не знаете как да използвате (и повечето от вас няма да разберат, защото НЕ ЗАСЛУЖАВАТ, понеже мозъците им не са толкова "къдрави" и ще започнат да се правят на "виж ми размера на космаците"...).
И спрете да говорите за xss скрипта прекалено много...
Хората, които изгоряха от него, си имаха причините!
Но това е друга тема, която не бива да отваряме в момента.


Браво за guide-а, колега!
10/10 ^^
 
  • Like
Reactions: tarikata
за шела, че изгоряха си е 90% ваша вината, защото го разпространявахте ;]
беше сътворен със съвсем друга цел, която някои боклуци и други боклучари тук във форума развалиха...
същото се отнася и до xss скрипта, който по принцип, не знаете как да използвате (и повечето от вас няма да разберат, защото не заслужават, понеже мозъците им не са толкова "къдрави" и ще започнат да се правят на "виж ми размера на космаците"...).
и спрете да говорите за xss скрипта прекалено много...
хората, които изгоряха от него, си имаха причините!
но това е друга тема, която не бива да отваряме в момента.


браво за guide-а, колега!
10/10 ^^

всъщност да имаха си причините съгласен съм. и аз и ти си знаем закво
говорим, мисля че ме разбра.
ма за ква идея тръгнахте да релейсвате моя уеб с тоя скрипт ?
там не виждам причината ]:)
 
Не сме "тръгнали" да release-ваме твоя web, къде видя моето име/моят nick, и кой пак те излага ^^
 
1. Тей не разбрах ,кой е прословутия уеб на LiskO. Вмомента всеки един от уебовете му са с краден дизайн ^^
2. И пак не разбрах кой е изгорял покрай тези дупки,xss,shell-ове, lukoil-и ^-^
 
1. Тей не разбрах ,кой е прословутия уеб на LiskO. Вмомента всеки един от уебовете му са с краден дизайн ^^
2. И пак не разбрах кой е изгорял покрай тези дупки,xss,shell-ове, lukoil-и ^-^
Повечето сървъри изгарят по тези начини.

@LiskO а как трябва да се търси Shell? По този метод видях колко дупки си сложил на infinity mu.

Кажи кое трябва да махна кое да добавя да стане четлив и полезен за хората.
 
Боже, колко се объркахте...
No Comment.
 
Last edited:
повечето сървъри изгарят по тези начини.

@lisko а как трябва да се търси shell? по този метод видях колко дупки си сложил на infinity mu.

кажи кое трябва да махна кое да добавя да стане четлив и полезен за хората.

аз направих гайд ;)

1. тей не разбрах ,кой е прословутия уеб на lisko. вмомента всеки един от уебовете му са с краден дизайн ^^
2. и пак не разбрах кой е изгорял покрай тези дупки,xss,shell-ове, lukoil-и ^-^

последния дизайн дето беше копиран от мене е тоя дето беше релейснат тук.
другите дизайни са правени лично за мене от fcv2005
 
Guilde е префектно убяснен точно като за начинаещи. Не като помежду колеги !
10/10 и искрено благодаря !
 
оп доста полезно мерси много 10/10
 
10/10 но нищо не схванах (начинаещ съм)
 
Браво newguy 10/10 ! Също така и на Gasolincho и на всички които са помогнали !
 
I Don't UnderStang i think is good Release. But i dont understang what release it is...

Somebody can tell me?
 
I Don't UnderStang i think is good Release. But i dont understang what release it is...

Somebody can tell me?

This topic is for "Protect For your website" inside describes how to protect our website
 
Last edited:
с тая програма как да разбера дали имам грешки в сайта си
ES-Computing.EditPlus.v3.10.193.rar