[Help] Web Reg

имаш ли gd библиотека?
 
Липсва ти image_verify.php или накратко понеже това е му уеб includes/image_verify.php си го сложи и предполагам няма да имаш проблеми ако не стане виж в ragister.php каде е зададено да го търси това ;)
 

Attachments

  • image_verify.rar
    703 bytes · Views: 3
липсва ти image_verify.php или накратко понеже това е му уеб includes/image_verify.php си го сложи и предполагам няма да имаш проблеми ако не стане виж в ragister.php каде е зададено да го търси това ;)
послушай васко и аз сам на това мнение но да допалня ако го има пробвай да смениш скрипта с някой друг
 
не става сменял сам бролзар и сложих това жих includes но аз сам го имал или ми даите саит за Season 3 Ep 2 Без биг да му работи 99%
 
neshto nemoga da napravq nova tema no shte pitam tyk nqkoi shte mi pomogni li da opravq manashelda 4e e na 100% a neznam kak pls help
 
ами има GameServer Files и GameServerCs к тема на DarkTeam Official Season 3 Ep 2 само заместваш и се опрая и писши на кирилица
 
виж в inludes/.htaccess ако имаш такъв файл затова нети се вижда картинката изтрий .htaccess файла и ще се оправи