[Help] web problem

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
Здравейте пичове имам проблем със сайта ми админ съм и като напиша линка на сайта и натискам ентер и ми излиза сайта в бяло!
Ако някой знае как да си го оправя да предложи нещо :)
10x предварително!
 
здравейте пичове имам проблем със сайта ми админ съм и като напиша линка на сайта и натискам ентер и ми излиза сайта в бяло!
ако някой знае как да си го оправя да предложи нещо :)
10x предварително!

ще е много добре ако ни обясниш малко по-подробно.

примерно : сайта бил ли е в изправност някога, ако е бил тогава какво последно си пипал преди да се получи това. също така и коя е версията на въпросният сайт.
 
Ами ако index-а е празен (nqh)
 
ili nai veroqtno da si se blocknal po ip v flood papkata v loga si vij ip-to :D
 
ба сигурно са го хакнали... с кав уеб си бил ?
 
И аз иам същия проблем с уеб 09 by Даркмастер.. нищо не съм пипал по него ако някой знае как да го оправя ЛС :)
 
или виш в индеx.php дали имаш encrypt.php
 
Здравейте пичове имам проблем със сайта ми админ съм и като напиша линка на сайта и натискам ентер и ми излиза сайта в бяло!
Ако някой знае как да си го оправя да предложи нещо :)
10x предварително!

я погледни дали си пуснал apache на xampp :D:
 
И аз иам същия проблем с уеб 09 by Даркмастер.. нищо не съм пипал по него ако някой знае как да го оправя ЛС :)

Здравейте пичове имам проблем със сайта ми админ съм и като напиша линка на сайта и натискам ентер и ми излиза сайта в бяло!
Ако някой знае как да си го оправя да предложи нещо :)
10x предварително!

poglednete apacheto na xampp dali e running
ipolzvaite thanks buttona :D:
 
някой ако незнае как аз си го оправих от папката flood ако имате такава има вътре log.txt и вътре като си намерите ИП-то го истривате и готово поне при мен така стана.
УСПЕХ ! :)...