[Dev] Web Checker

Status
Not open for further replies.

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Значи тази вечер започнах работа по WEb CheckeR. Ще питате какво е това :)....

Това ще е система за проверка на вашият сайт, дали ще липсват някой файл от вашият сайт и ако липсва ще ви праща съобщения, като имате възможност да си възтановите файла :)... Край на shells и страховете от губене на файлове :)

Ще питате кога ще е готова..... хммм мисля да си дам срок от 5 дена започвайки от 18.02.2010 до 23.02.2010 :)

Пишете коментари, давайте идей всичко помага :) Let's build something important for all!

SooN Screens (devil)
 
Е чакам да видиме кога ще е готова и дали работи.
]:) Надявам се да е С++ базирана (angel)
 
Е чакам да видиме кога ще е готова и дали работи.
]:) Надявам се да е С++ базирана (angel)


Надявай се да е C++ ама е PHP :D
 
Надявай се да е C++ ама е PHP :D

Пф... кофти, калпаво (speechless)
Според мен няма да има голям ефект...
Но все пак давай да го видиме.
 
Е ако изтрият точно чекера ко прайм?
 
АА киларе измислих го ! (nqh)
Ши го качиш на някой безплатен хост и ши са слага само едно скриптче в сайта на тоя който го ползва,освен ако нямаш друга идея де :D:
 
АА киларе измислих го ! (nqh)
Ши го качиш на някой безплатен хост и ши са слага само едно скриптче в сайта на тоя който го ползва,освен ако нямаш друга идея де :D:

Преди тебе съм го измислил и няма да е на хост, а на моето ПЦ, пък след това ще видя :) Може да се наложи да го споделя с всички и дано да се намери свестен host :D ;)
 
Преди тебе съм го измислил и няма да е на хост, а на моето ПЦ, пък след това ще видя :) Може да се наложи да го споделя с всички и дано да се намери свестен host :D ;)

Мога да го сложа във моят хостинг.
 
Мислим еднакво (nqh)
 
Системата работи :).... може би ще го има в Release :D
 
Ще го чакам с нетърпение kilare браво ! (party)
 
ако може да го дадеш на скайпа да го тествам и аз разбира се ако е възможно ^^
 
Не виждам защо си написал тема че ще правиш нещо,направил си го а не го пускаш в секцията "Release" ?
Затварям темата тъй като виждам че няма развитие.
Ако трябва пиши Л.С. да я отключа :)
 
Status
Not open for further replies.