[Release] Web Bank

остана само да почакаме за следващия упдейт на тая банка :Д
 
Не че идеята ти куца, всичко си е окей , но нещата пак извират от един океан.... let me show ya ;]


 
@Download какъв е проблема? Не мога да го видя. Като гледам си си го модвал за warehouse. (think)
 
Не че идеята ти куца, всичко си е окей , но нещата пак извират от един океан.... let me show ya ;]


Download - sNG
като не ти харесва - gtfo
 
а rpo дали не е видял това от маниата?
 
1 нещо можеш да сложиш макс зена да е 2 милярда в героя щот кат го надвишиш ти го зима и го превърта демек става 0
 
а rpo дали не е видял това от маниата?


Може... немога да споря за нещо ,което не се сещам..

@WhiteMaster : okas !


@newguy : не казвам нищо ... просто исках да разбера от къде си взел идеята.. никога не съм бил против теб ;]
 
Last edited:
@Murder обнових първия пост. Вече има и ограничение под 2 милярда на герой.

@Download аз си помислих, че това е твоя сайт и нещо не можеш да го подкараш. Идеята дойде от 1 потребител който пожела тази банка и реших да я направя. Не съм го гледал от mugame.
 
@download аз си помислих, че това е твоя сайт и нещо не можеш да го подкараш. Идеята дойде от 1 потребител който пожела тази банка и реших да я направя. Не съм го гледал от mugame.


Мдам... потребителя ,който е поискал го е видял сигурно значи... а може и да греша(мал шанс).
 
имам някъв проблем исках да го тествам имам 1000 зен исках да сложа 200 зен в банката и дава този еррор
The log file for database 'Muonline' is full. Back up the transaction log for the database to free up some log space
 
Мерси newguy! Дръпнах го и си го нагласих за DarksWeb-а и сега работи безотказно. Намерих няколко бъгчета.. Не е лошо да сложиш ето това:

PHP:
<?php
if(empty($accbzen)) {$accbzen='0';}
?>
За да показва 0, когато няма нищо в банката. :cool:
 
Полезен скрипт, браво. 9,2 квинтилиона не са никак никак малко. (nqh)
 
Изникна проблеем .. Когато добавя пари, те се добавят в една обща банка. Т.е. всеки може да слага и всеки може да тегли .. Ако можете да помогнете, пишете на skype: lazarov_95

EDIT: Оправих си проблема!
 
Last edited:
Няма значение, оправих се !!!
 
Last edited: