[Req] Web сайт

Както и да е просто ме интересуваше да вида дали го има свободно или трябва да се закупи.
 
Както и да е просто ме интересуваше да вида дали го има свободно или трябва да се закупи.

Нито едното нито другото :)
Edit: Имаше го някаде в форума но не е отигиналния. :)
 
  • Like
Reactions: berbatov
аиде аиде да не би да те е яд че искат на емералд сайта а не на Дреик..(tmi) а и чесно да ти кажа и ти твоя да ми даваш пари няма да го зема (nqh)

Хах на емералда нали знаете че е копиран дизайна от Рестиа ?
Тъй, че едвали ме е яд на емералда...
Па и моя неискам и да ми го зимаш, аз към тва се сремя...
Ама уви... И квото и да говориш сички копирате от ескейпа :)
Тъй че и пари да ти дават, и да не ти дават и по грозен да станеш и по красив пак факта ще си е факт, тъй че и ти лягай на земята и искам да
си по нисък от тревата и по католик от папата
 
Както и да е просто ме интересуваше да вида дали го има свободно или трябва да се закупи.
Мога да ти направя същия сайт ако искаш (rock)(rock)
Ма е манджа с грозде
 
#cc9966
Menu_back & bg1


1 цвят и 2 картинки (големият дизайн)
Някой от другите работи по сайта, като статистиките, background-a, regster-a, login-a, vote rewarda... ако ги е имало в друг сайт преди моя си бръсна веждите ^_^
 
Хах на емералда нали знаете че е копиран дизайна от Рестиа ?
От 'рестиа' незнам да е копиран ,но от ресита може и да е.
Друг е въпросът ,че emerald-а стана доста по- голям сървър от 'рестиа'
Тъй, че едвали ме е яд на емералда...
Па и моя неискам и да ми го зимаш, аз към тва се сремя...
Яд те е, яд те е.
Па ,че твоя си го релийсна и не му беше обърнато голямо внимание, ясно колко струва. Претрупан с код ,код ,код ,код , да се чудиш като ти даде грешка къде да я търсиш.
Към к'во са сРемиш- ни стАна ясно, живей.
Ама уви... И квото и да говориш сички копирате от ескейпа :)
Стига повтаря.
Тъй че и пари да ти дават, и да не ти дават и по грозен да станеш и по красив пак факта ще си е факт
Факта какъв е ? ,че колите на бензин са по- хубави от тези на дизел ? Или ,че като ходиш на риболов - трябва да си вземеш въдица ?
и по католик от папата
А СТИГА ВЕ.
 
#cc9966
Menu_back & bg1


1 цвят и 2 картинки (големият дизайн)
Някой от другите работи по сайта, като статистиките, background-a, regster-a, login-a, vote rewarda... ако ги е имало в друг сайт преди моя си бръсна веждите ^_^

Е кво искаш да кажеш че бекграунда не го зе от Корейското МУ, Където е очевидно че те са го взели от тебе... (think)(think)(rofl)(rofl)(rofl)
 
  • Like
Reactions: Aragorn
Леле хора, човек да не пусне тема.... вие само се карате... вместо да хелп мисля, че с такава цел е направен форума. Стана ясно вече...
 
0$ и 1 ден в крадене и писане.Стига сте спорили в REQ.
"...ние сме един форум, дайте да си помагаме....".Човека е гадно,зависливо,двулично животно
 
Niker защо слагаш всички под знаменател "ВСИЧКИ" ???? Покажи ми 1 нещо което е на ескейп да го ползвам?
 
Niker защо слагаш всички под знаменател "ВСИЧКИ" ???? Покажи ми 1 нещо което е на ескейп да го ползвам?

е как беееееееееееееееее Ескейпа нали тои първи беше с3 еп1 и сега секи който направи с3 еп1 е крадец.

п.с. Остави мулето да си блеи и да го караш и да не го караш да спре то ще продължава (nqh)
 
е как беееееееееееееееее Ескейпа нали тои първи беше с3 еп1 и сега секи който направи с3 еп1 е крадец.

п.с. Остави мулето да си блеи и да го караш и да не го караш да спре то ще продължава (nqh)

OMG ... Това са пълни глупости мога да ви кажа че има поне 10 вида файлове на с3еп1 ... ( мойте не са чист с3еп1 , ами са с4 ама сам изключил с4 и с3еп2 )
 
Стига ве хора (speechless) Вместо да помогнете поне малко на човека е не с точност но да му окажете малко подкрепа да му помогнете вие преварнах те тази тема в спам и само се карате . Спрете има хора дето крадът има и хора дето си правят лично. Но в днешна България е така ;) .
Съжелявам за спама (speechless)
(и сажелявам за правописните грешки ;) )
 
Е кво искаш да кажеш че бекграунда не го зе от Корейското МУ, Където е очевидно че те са го взели от тебе... (think)(think)(rofl)(rofl)(rofl)

Я ми кажи кой друг сложи линиите на background-a да пасват с menu-то на сайта и ако не забелязваш като цяло background-a ми е по голям от този на Korea и аз 1ви го сложих на този сайт.



btw няма ли кой да локне темата... стана мазало ^_^
 
Я ми кажи кой друг сложи линиите на background-a да пасват с menu-то на сайта и ако не забелязваш като цяло background-a ми е по голям от този на Korea и аз 1ви го сложих на този сайт.



btw няма ли кой да локне темата... стана мазало ^_^
къде ли са модераторите... (hmm)
 
къде ли са модераторите... (hmm)

Няма ги... яко спам (rock)

Moderators : 1 (newguy) Горкия едва смогва а и сега е неделя почивка ;P
 
Last edited:
Оп май си пийнал малко бензин :D
Сайта никой го няма няма и да го има. Има жалки подобия и т.н. но никой няма оригиналния няма и да го има.

Да не говорим за кодовете ^^