[Req] Web за 97d99i

Mitky

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Здравейте! Търся си web за сървър на версията 97d+99i. Моля, да ми препоръчате някой защитен и с хубав дизайн. Благодаря ви!

П.с. Моля, не ми препоръчвайте Openmu clone! :)
 
Дизайна му не ми харесва.
 
Както каза Lesh0 ползвай XTYLING-WEB но и Battlezone Style by Damian & ReaL не са лоши също така MuWeb 0.9 не е за изпускане може да си го дръпнеш от ТУК
XTYLING-WEB: ЦЪК
Battlezone Style: ЦЪК
 
Благодаря ви много! Но сега имам друг проблем.. някой може ли да ми даде webshop за 99b в който предметите да могат да се добавят на +13 /в този който инсталирах са до +11/ ?
 
По този урок го инсталирах /webshop 99b 10l 10m.rar/, но предметите които могат да се купуват са само до +11..
 
Ами не мога да ти помогна за това пусни тема, пък и +11 си е много добре.
 
ми просто на 97д итемите са до +11 -.-
 
ми просто на 97д итемите са до +11 -.-
От МуЕдитор на СкайТеам можеш да си адднеш на +15 ама мисля че ставаха прозрачни.
От Гамесервер.ехе май можеше да си го настроваш дали да има +15 ама не съм сигурен.
 
Търся webshop за 99b, а не за 97d+99i :)
 
добре бе умник такъв .... казваш ми от му едитор... а в предните постове се говори за уебшоп.. е извинявай ама .. ти дееба нормален ли си бе.. то понеже всеки обикновен играч ползва му едитор и да.. колкото до въпроса... от config може да се настрои до 11 13 15.. или колкото там искаш трябва само да владееш елементарен анлийски за да разбереш че credits значи кредити за шопа :)
Търся webshop за 99b, а не за 97d+99i :)
webshopa е същия .. просто има 5-6 различни итема които можеш с едитора на админ акаунта да си ги добавиш.. ако не им знаеш кодовете можеш да ги намериш в items.txt..
 
и с сайта та хтулинг или батълзон :Д Ти гарантирам че за 1 ден ще ти литне сървъра :Д
 
Търся webshop за 99b, а не за 97d+99i :)
не е от web shop-a използвай това Query Analyzer

Code:
Use MuOnline
Update Webshop
Set maxitlv = '13'
мисля че е така, но в момента нямам server и пиша по спомен.

и $webshop['limit']['item_level'] в wshconf.php го направи на 13 и няма да имаш проблеми.


ПП: Проблема ще е от файловете ако го има
 
Last edited:
и с сайта та хтулинг или батълзон :Д Ти гарантирам че за 1 ден ще ти литне сървъра :Д

:D :D Много смешно ... :D